Joninių šventė Rygoje Edvardui Žičkui baigėsi nemaloniai: vyras buvo sumuštas

Edvardas Žičkus / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-24 21:05
Žurnalistas ir televizijos prodiuseris Edvardas Žičkus (35) trumpiausią metų naktį nusprendė praleisti kaimynėje Latvijoje. Su draugais ten turistaujantį vyrą užpuolė vietiniai.

„Kaip apie tai parašyti... nežinau. Ar reikia? Ilgai galvojau. Manau, gal reikia. Vakar diena. Ji buvo tobula, nes latviai Jonines švenčia dar smagiau, nei mes. Žinoma, mano nepakartojami draugai prie to smagumo irgi prisidėjo.
Nuskeltas dantis, šiek tiek prakirsta lūpa, skaudantis žandikaulis ir kažkiek užgauta siela. Kas nutiko? Net sunku „nupiešti" tą situaciją. Užkliuvom vien dėl... tautybės..."– vakarykščius įvykius prisiminė vyras.

Incidento metu nukentėjo net moteris, kuri buvo spardoma ir mušama. E. Žičkus, patyręs traumą, prisiminė, kad praeiviai buvo be galo abejingi. Visi nuo jų nusisuko. Kaip tikina Edvardas, jie šoko į savo automobilius ir išvažiavo.

„Rygos centras... Liūdna. Ne dėl skausmo, o dėl žmogiškumo nebuvimo. Prieš kelis mėnesius Varšuvoje su draugais puolėm ginti mušamo vyro, o ten ir lazdos dalyvavo, ir kumščiai, bet gynėm, nes kitaip negalima. Manau, kad visi neleistume skriausti kito mūsų akivaizdoj, bet, pasirodo, abejingumas būna stipresnis smūgis, nei kulokas. O juk taip tikrai neturėtų būti. NEBŪKIM ABEJINGI!"– ragino sumuštas ir pagalbos nesulaukęs E. Žičkus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai