Joninėms ruošia neregėtą šou – kaip reikiant sudrebins pagrindinį Lietuvos kurortą

„Boney M“ koncertas Palangoje / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-12 13:18
Joninės Palangoje nustebins net visko mačiusius. Atnaujintoje Palangos koncertų salėje birželio 23-ią  pasirodys pasaulinė disko muzikos legenda „Boney M“, ABBA grupės projektas ir Lietuvos humoro karaliai. Nors daugelio mėgiami legendiniai šlageriai Lietuvoje jau yra skambėję ne kartą, šiemet renginio organizatoriai žada ypatingas linksmybes ir itin kokybišką garsą.

„Į Lietuvą per Jonines atvyks tikrieji „Boney M“ ir senoji jų narė Sheyla Bonnick. Mes net juokaujame, kad jei šie „Boney M“ ne tikrieji, tai turbūt tikresnių pasaulyje rasti ir neįmanoma“, – kalbėjo renginio organizatoriai, klausiami apie „Boney M“ pasirodymą Palangoje.

Koncerto rengėjams šiemet buvo keliami itin aukšti reikalavimai dėl garso ir vaizdo technikos. Renginio metu bus naudojama pasaulyje pripažinta „Mayer Sound“ garso aparatūra. Būntent tokia savo koncertų metu naudojasi tokios žvaigždės kaip Andrea Bocelli.

„Koncerto svečiai turės progą klausytis itin kokybiško garso. „Boney M“ garsiausius ir visiems labai gerai žinomus savo hitus atliks gyvai. Būtent dėl šios priežasties ir buvo reikalaujama pačios geriausios garso aparatūros. Scenos dekoracijos ir senieji tikrieji „Boney M“ kostiumai atkeliaus iš Jungtinės Karalystės, tad koncerto svečiai bus labai realistiškai nukelti į 80-uosius. Laukia išties įspūdingas reginys“, – pasakojo koncerto organizatoriai.

Abejingų tikrai nepaliks grupės vizitine kortele tapusi „Dady Cool“, o ryškiausius disko metus primins šlageris „Rivers of Babylon“. Kartu su atlikėja keliauja atsidavusi instrumentalistų ir pritariamųjų vokalų grupė, todėl tokios dainos kaip „Crazy Music“ ar siautulingoji „Ma Baker“ suskambės geriau nei bet kada.

Tiesa, specialiame Joninių renginyje pasirodys ir grupės ABBA projektas. Gyvai skambės žinomiausi švedų supergrupės ABBA hitai – atsinaujinęs projektas, pasitelkęs scenos dekoracijas, kostiumus ir judesius, nukels klausytojus į disko laikus. Žinomiausios dainos „Mamma Mia“, „Gimme gimme“, „Super Trouper“ ir daugelis kitų privers dainuoti kiekvieną.

Renginio svečiams gerą energiją skleis ir šypsenas kels legendiniai, didžiulę patirtį scenoje sukaupę humoristai Raimondas Šilanskas ir Raimundas Bingelis.

„1 minutė juoko prailgina gyvenimą, – įsitikinę humoristai. – O kas nenori gyventi ilgiau ir dar linksmai?“

R. Šilanskas ir R. Bingelis, ilgus metus vadinami Lietuvos humoro karaliais, sako, jog aplinkui pilna gyvenimą atspindinčių anekdotiškų situacijų. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar dažniausiai jose atsiduria vyrų ir moterų tarpusavio santykiai. Anekdotus pasakosiantys renginio vedėjai teigia turintys vidinį filtrą, kuriuo geba atsisijoti labiausiai publiką išjudinančius juokus, tad užtikrina, jog liūdna tikrai nebus.

„Renginyje bus galima sutikti daugybę žinomų Lietuvos žmonių ir garsių verslininkų. Tai turbūt bus didžiausias Joninių koncertas Palangoje per visą istoriją. Renginio sąmata tikrai įspūdinga, todėl galime drąsiai teigti, kad koncerto svečiai išties išvys įspūdingą reginį su daugybe šou elementų“, – žadėjo koncerto rengėjai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai