Jonas Valančiūnas tapo tėvu – jo žmona Eglė susilaukė sūnaus

Jonas ir Eglė Valančiūnai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-03-13 12:18
NBA lygoje Toronto „Raptors“ komandai atstovaujantis Jonas Valančiūnas tapo tėvu – jo žmona Eglė Amerikoje pagimdė sūnų. Šią žinią portalui Žmonės.lt patvirtino krepšininko tėvas Jonas Vilkas.

Žmonės.lt žiniomis, berniukas paveldėjo savo tėvo ir senelio vardą Jonas.

„Ačiū už sveikinimus, anūkas labai lauktas“, – Žmonės.lt sakė Jonas Vilkas, šią žinią sužinojęs iškart, kai tik mažasis Valančiūnas išvydo šį pasaulį – Lietuvos laiku tai buvo ankstus penktadienio rytas.

Jonas Vilkas neslėpė džiaugsmo dėl sūnaus šeimos pagausėjimo ir išreiškė viltį, kad anūką pavyks greitu laiku pamatyti.

Daugiau nei prieš mėnesį E.Valančiūnienė su draugėmis atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį, kuriame dominavo mėlyna spalva.

Pirmagimio lytį Valančiūnai sužinojo gerokai anksčiau. Jau žinodami, kad sulauks anūko, gruodį į Ameriką pas savo vaikus sutikti švenčių vyko Eglės bei Jono tėvai – Remigijus ir Vida Ačai bei Danutė Valančiūnaitė ir Jonas Vilkas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kalbos, kad E.Valančiūnienė laukiasi, pasigirdo porai grįžus į Lietuvą po medaus mėnesio Maldyvuose. Tačiau pati krepšininko žmona tokius gandus tada vertino su šypsena.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad 2013-ųjų rugsėjį Jonas ir Eglė kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, Raseinių rajone, įregistravo civilinę santuoką. Civilinės santuokos ceremonijoje dalyvavo poros tėvai, artimieji ir bičiuliai kurių susirinko apie 40. Santuokos vieta, laikas ir pats faktas buvo kruopščiai slepiami, tad dauguma vykstančių į puotą manė, kad važiuoja švęsti Eglės 25-ojo jubiliejaus.

2014-ųjų birželį pora iškėlė dar vieną vestuvių puotą – susituokę Šiluvos Švč. Mergelės Marijos gimimo bazilikoje daugiau nei šimtą svečių pakvietė į krepšininkui Arvydui Saboniui priklausantį viešbutį „Pušų paunksnėje“. 

Sportininkas savo išrinktajai pasipiršo 2013 metų liepą po pusmečio draugystės ir įteikė Eglei prabangų, briliantais puoštą žiedą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai