Jonas Valančiūnas po rungtynių atsipalaidavo kepdamas šašlykus

Jonas Valančiūnas Kanadoje kepė šašlykus / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Toronto Raptors“ legionierius Jonas Valančiūnas sekmadienį leido sau pailsėti: po efektingo pasirodymo varžybose su „Milvaukee Bucks“ komanda krepšininkas save palepino naminiais paties keptais šašlykais.

Šeštadienį lietuvis nustebino krepšinio gerbėjus: starto penkete žaidęs J.Valančiūnas nugalėtojams pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir triskart prasižengė. Per 34 žaidimo minutes Jonas Valančiūnas pataikė 7 dvitaškius iš 11 ir realizavo 3 baudų metimus iš 5. „Milvaukee Bucks“ komandą „Toronto Raptors“ ekipa nugalėjo 102:98 .

Po tokio efektingo žaidimo sekmadienį J.Valančiūnas skyrė poilsiui – palepino save  šašlykais, kuriuos iškepė pats. 

„Kanadoje mes neturime padorios šašlykinės, teko nertis iš kailio“, – šalia nuotraukos, kurioje jis įamžintas bekepantis šašlykus, parašė J.Valančiūnas. 

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad Kanadoje krepšininkas nesyk prisiminė lietuvišką virtuvę – gruodžio pabaigoje J.Valančiūnas lietuvių bendruomenei Toronte padėjo paruošti cepelinus. Pasirišęs prijuostę jis ne tik padėjo pagaminti lietuviškų patiekalų, bet ir „prisidėjo“ juos valgydamas. Krepšininko parama neapsiribojo vien pagalba gaminant – jis ir sumokėjo už visą maistą.

Jonas Valančiūnas padėjo gaminti cepelinus Toronto lietuvių bendruomenei (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau