Jonas Valančiūnas kartu su Egle Ačaite Toronte ieškojo vestuvinio kostiumo?

Jonas Valančiūnas su mylimąja Egle Ačaite / Facebook.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Į viešumą iškilus krepšininko Jono Valančiūno ir Eglės Ačaitės draugystei, poros santykiai tapo ne vieno žurnalo ar interneto portalų straipsnių temomis: interneto komentatoriai piktais liežuviais plakė, kiti – linkėjo įsimylėjėliams meilės ir gražios ateities, o kiekvienas jų žingsnis yra akylai sekamas ir užfiksuojamas. Pro akis nepraslydo ir poros apsilankymas vienoje Toronto drabužių parduotuvėje.

Šiuo metu į Torontą išvykusi pora apsilankė vienoje gerai žinomoje itališkų vyriškų kostiumų parduotuvėje, kurioje Jonas ieškojo specialiai progai skirto drabužio. Interneto socialiniame tinkle vienas šalies sporto portalas savo paskyroje išplatino skaitytojo nuotrauką, kurioje Jonas kartu su Egle lankosi „Ridolfi“ parduotuvėje ir krepšininkas užsisako kostiumą ir vyriškus marškinius savo būsimoms vestuvėms.

„Jonas Valančiūnas iš „Toronto Raptors“ šiandien užsuko į „Ridolfi“ įsigyti specialiai pagal užsakymą pasiūto kostiumo ir marškinių būsimoms vestuvėms“, – rašoma prie nuotraukos. Nuotraukoje kartu su J.Valančiūnu ir E.Ačaite yra įamžinti Luciano Ridolfi bei Ross Figliano (Luciano Ridolfi – vienas iš bendrovės „Ridolfi“ įkūrėjo Francesco Ridolfi sūnų, kuris valdo įmonę – red.pastaba). Tarp šios parduotuvės klientų yra ir kitas Toronto klubo narys Andrea Bargnani.

Jonas Valančiūnas / facebook.com nuotr.

 

Skaitykite daugiau