Jonas Nainys surengė dvigubą vakarėlį: draugai rinkosi į gimtadienio šventę su Joninių laužu

Jonas ir Simona Nainiai/ Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-24 20:00
Birželio 25 dieną populiarusis Lietuvos didžėjus, „radistas“ Jonas Nainys švęs savo 37-ąjį gimtadienį, tačiau šįmet paminėti gražią sukaktį Jonas nusprendė anksčiau – per Jonines J.Nainys surengė dvigubą šventę ir kartu su būriu draugų susirinko prie Joninių laužo.

Jonas Nainys teigė, kad dažniausiai savo gimtadienio nešvenčia, nes Joninių dieną tenka daug dirbti ir groti renginiuose – kadangi dėl karantino teko atšaukti ne vieną renginį, šįmet Jonas nusprendė pasinaudoti proga ir paminėti dvigubą šventę su draugais.

„Nemėgstu organizuoti savo gimtadienių, tačiau mėgstu organizuoti vakarėlius. Norėjau, kad ši šventė būtų ne tik vieno mano, Jono, bet sujungtų ir daugiau Jonų bendrų mūsų draugų. Taigi, nusprendžiau suorganizuoti tikrą Joninių šventę savo draugams“, – portalui Žmonės.lt pasakojo J.Nainys.

Jonas ir Simona Nainiai/ Socialinių tinklų nuotr.
Jonas ir Simona Nainiai/ Socialinių tinklų nuotr.

Žinomas Lietuvos didžėjus teigė, kad norėjo sukurti ne tik tradicinį Joninių vakarėlį, o atvirkščiai – modernią, bet tuo pačiu ir tradicijas puoselėjančią Joninių šventę su dideliu laužu ir kitais pagrindiniais jos akcentais. Anot Jono, jis yra įpareigotas gerbti tam tikrus šios šventės papročius ir dėlto, kad jo giminėje vardas Jonas eina iš kartos į kartą: „Mano prosenelis, senelis ir tėvelis yra Jonai. Aš taip pat esu Jonas. Jeigu man gimtų berniukas – tikriausiai būtų Jonas. Manau, esu įpareigotas ir toliau perduoti šį vardą“.

J.Nainys atskleidė, kad šventė buvo didelė – joje dalyvavo net šešiasdešimt žmonių. „Pagrindinis šventės tikslas – pasibūti kartu ir linksmai praleisti laiką, pamiršus visus rūpesčius. Garso ir muzikos, kuri skambėjo trumpiausią metų naktį, užtektų ir visam „Radistai Village“ festivaliui“, – juokavo jis.

37-ąjį gimtadienį minintis Jonas pabrėžė, kad buvimas su draugais, vakarėliai ir linksmai praleistas laikas yra svarbi gyvenimo dalis. Po pasaulį keliaujantis didžėjus sako pastebėjęs, kad kitų šalių šokių aikštelėse vis dažniau galima sutikti vyresnius žmones, kurie neretai vidinės energijos turi daugiau nei šiuolaikiniai dvidešimtmečiai.

Jonas Nainys / Luko Grušecko ir Evelinos Sabaliauskaitės nuotr.
Jonas Nainys / Luko Grušecko ir Evelinos Sabaliauskaitės nuotr.

„Nemanau, kad metai ar raukšlės ant veido įpareigoja užsisklęsti, tapti rimtesniu ir įtikinti save, kad jau „iškritai iš žaidimo“. Ne kartą esu sutikęs 60-70 metų poras, kurios klubuose šokdavo pagal Martin Garixx dainas. Tokie pavyzdžiai mane tiesiog įkvepia, tad ir praėjus dar 37-iems metams norėčiau vis dar mėgautis gyvenimo malonumais“. 

Žvelgdamas į kiek artimesnę ateitį, J.Nainys pasidalijo mintimis ir tikslais, tarp kurių ryškėja pasaulinė muzikos rinka. „Muzika noriu dalintis ne tik lokaliai, manau, ji galėtų skambėti ir užsienio rinkoje. Prie didžėjaus pulto esu nuo aštuntos klasės, todėl žinau, kokia muzika, ritmas ar emocija užveda pačius įvairiausius žmones“, – sakė jis.

Ateinantiems metams Jonas sau palinkėjo ne tik profesinės sėkmės, bet ir vieno svarbiausių dalykų – artumo su brangiausiu žmogumi: „Norėčiau daugiau laiko skirti savo žmonai. Su Simona turime daug veiklų ir kartais tame užburtame rate užstringame, tačiau karantinas parodė, kad visos veiklos gali palaukti. Manau, kad net ir pati didžiausia sėkmė ar karjeros aukštumos neatneš laimės, jeigu nebus su kuo ja pasidalyti“, – teigė Jonas Nainys.

Naujausi straipsniai