Jonas Nainys prisipažino: „Buvo laikai, kai miegodavau tualete“

Radistų fotosesijos žurnalui "Žmonės" užkulisiai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-07 14:58
Televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ – įspūdingas „Radistų“ dešimtmetis. Į Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio dueto jubiliejų pakviesti patys ryškiausi jų draugai: Mantas Stonkus, Mantas Katleris, Asta Stašaitytė-Masalskienė, Rolando žmona Ieva ir net Rolando močiutė Jelena.

Rolando močiutė studijoje papasakos, kaip kažkada tikėjo, kad jos anūką apsėdo piktosios dvasios, mat Rolandas, būdamas šešiolikos, ypač susižavėjo vokaline perkusija (beatbox). Jis dienų dienomis sėdėdavo prie kompiuterio ir beat boxino. Neapsikentę tėvai iškvietė močiutę, nes reikėjo ką nors daryti – jos anūkėlis susirgo. Močiutė nutarė: anūką užpuolė piktosios dvasios ir jis bando su jomis susikalbėti.

„Vieną dieną sėdžiu prie kompiuterio, močiutė įeina į kambarį. Ir matau kompiuterio ekrane, kaip ji atsistoja man už nugaros ir žegnoja. Paskui paima sijono apačią, pakelia, pradeda valyti veidą nuo piktųjų dvasių“, – prisiminė Rolandas, o „Valandos su Rūta“ studijoje pamatę atkartotą sceną, visi lūžo juokais.

Tuo metu antrojo vaikelio besilaukianti Rolando žmona Ieva atskleis romantiškąją savo vyro pusę. „Mes kas dieną rašome vienas kitam meilės laiškučius“, – prisipažins Ieva.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Šventinėje laidoje Jonas Nainys papasakos apie nelengvą kelią į pramogų pasaulio elitą. „Buvo laikai, kai dirbau keliuose darbuose. Neturėjau pinigų, radijas mokėdavo tik kokius 500 litų, todėl įsidarbinau firmoje, kuri prekiavo garso technika. Dirbau nuo ryto iki aštuonių vakaro, buvo sunku, bet mokėdavo neblogą algą. Po darbo galėdavau skubėti į radiją, kur manęs laukdavo Rolas ir man mielas darbas. Vienintelė paguoda buvo pietų pertrauka. Per ją nueidavau į WC ir kokį pusvalandžiuką ar 45 minutes pamiegodavau ant klozeto“, – prisimins Jonas, o į studiją visų nuostabai bus atgabentas klozetas.

Į „Radistų“ gimtadienį pakviesta Dalia Teišerskytė sulauks atsiprašymo už kažkada „Radistų“ iškrėstą pokštą.

Šventinėje laidoje netrūks linksmų istorijų ir staigmenų. Jonas studijoje parodys savo sugebėjimus – šoks Rūtai Mikelkevičiūtei striptizą. Už tai laidos vedėja jam paruoš staigmeną – į studiją skambant muzikai įeis profesionali šokėja ir netikėtai pakvies Joną pašokti rumbą.

Televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ – ketvirtadienį 20 val. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai