Jonas Nainys pasirašė sutartį su įrašų kompanija „Warner Music“: „Tai pasiekimas ne tik man“

Jonas Nainys / Luko Griciaus ir asmeninio albumo nuotr. / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-17 09:56
Jonas Nainys-Jovani, žinomas kaip DJ Jovani, pasirašė sutartį su viena didžiausių įrašų kompanijų pasaulyje „Warner Music Group“. Sutartis su muzikos industrijos milžine pradeda naują tarptautinės Jovani karjeros etapą.

Vienas populiariausių Lietuvoje elektroninės muzikos atlikėjų Jonas Nainys-Jovani kontraktą pasirašė su „Warner Music Group“ padaliniu regione „Warner Music Baltics“. Muzikos gigantė rūpinasi pačių ryškiausių muzikos pasaulio žvaigždžių įrašų leidyba. Būtent ji leidžia Dua Lipos, Edo Sheerano, „Coldplay“, Tiesto, Davido Guettos, Ritos Oros, „Twenty One Pilots“ ir daugelio kitų muziką.


„Džiaugiuosi, kad esu tarp nedaugelio Lietuvos muzikos talentų, kurie yra pastebėti užsienyje. Sutartis su viena didžiausių pasaulio įrašų kompanijų yra puikus ilgo ir nuoseklaus darbo rezultatas, – sakė „Radistų“ atstovas Jonas Nainys-Jovani. „Gali būti, kad tai yra mažas žingsnis „Warner Music“ kompanijai, tačiau tai yra didelis pasiekimas ne tik man asmeniškai, bet ir visai mūsų šalies muzikos industrijai.“

„Mes labai džiaugiamės, kad Jovani prisijungia prie „Warner“ atlikėjų šeimos. Jis yra labai talentingas didžėjus, kurio muzika žavi klausytojus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje“, – sakė „Warner Music Baltics“ vadovas Mikko Manninenas.


Kaip populiaraus didžėjų dueto „Radistai“ narys, Jonas Nainys–Jovani yra puikiai žinomas elektroninės muzikos mėgėjams. Nuo 2018 m., kada pradėjo solinę karjerą, Jovani yra išleidęs daugybę didelės sėkmės sulaukusių hitų. Atlikėją socialiniuose tinkluose seka daugiau kaip 400 tūkstančių gerbėjų, jo vaizdo klipai peržiūrėti virš 90 mln. kartų.„Euforiškas pabėgimas į klubą“ – taip Jovani kūrybą apibūdino įtakingas muzikos žurnalas „Billboard“, negailėjęs liaupsių singlui „Half Life“.Dar didesnių simpatijų lietuvių atlikėjui neslėpė dažnai svarbiausiu balsu klubinės muzikos pasaulyje vadinamas „EDM.com“, teigiantis, kad Jovani ir Jazzu bendras hitas „Keep It To Myself“ buvo vienas geriausių 2018-ųjų metų kūrinių, turintis „viską, kas mums patinka elektroninėje muzikoje“.Vienas naujausių DJ Jovani hitų „Tokyo“ buvo pristatytas radijo stotyje „BBC Radio 1“.


Naujausi straipsniai