Jonas Nainys išrinktas gražiausių kojų savinininku, jo moteriškam žavesiui neatsispyrė pats Jurijus Smoriginas

Jonas Nainys ir Jurijus Smoriginas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-20 21:46
Nuotaikingasis radijo laidų vedėjas ir projekto „Šok su manimi“ dalyvis Jonas Nainys šeštadienio vakarą apstulbino publiką ir komisijos narius virtęs moterimi, apsitempęs glotnų atvirą kostiumą ir parodydamas nuskustas nuogas kojas. Labiausiai dėl Jono persimainymo džiūgavo komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas – per šokėjams surengtą egzaminą jis išsiveržė ant parketo ir nevengė pačiupinėti į moterį persimainiusio vaikino.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vakaro metu „radistas“ vilkėjo blizgančius trumpus šortukus, ant galvos užsidėjo tamsių plaukų peruką, avėjo aukštakulnius, o jo veidą puošė ryškus makiažas. Jonas Nainys su partnere Justina Žemaityte ir dar viena pagalbininke atliko nuotaikingą sambą pagal ritmenbliuzo dainininkės Beyonce hitą „Single Ladies (Put a Ring On It)“.

„Tai originaliausias ir nuotaikingiausias šio vakaro pasirodymas“, – J.Nainiui ir J.Žemaitytei pagyrų negailėjo komisija.

Jono ir Justinos pasirodymas ypač patiko ir publikai – pora sulaukė gausių ovacijų, o žiūrovai namuose už juos atidavė itin daug balsų. Beje, J.Nainiui šokti apsirengus moterimi nėra naujiena. Anksčiau kartu su savo kolegomis iš „Zip FM“ jis jau šoko pagal tą pačia Beyonce dainą. Kiek anksčiau moterimi šokių projekte buvo persirengęs Algis Ramanauskas, o Vytautas Šapranauskas taip pajuokauti mėgino per TV3 naujo sezono atidarymą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai