Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius: „Per dešimt metų mūsų neišskyrė nei žmonos, nei pinigai“

Radistai / Žurnalas „Žmonės“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-01 11:59
„Mus jungia pati tikriausia chemija, ir nieko čia nepadarysi...“ – apie pavydėtiną tarpusavio ryšį sako šmaikštuoliai radijo eterio asai Jonas NAINYS (34) ir Rolandas MACKEVIČIUS (33). Jau lygiai dešimt metų, kai 2007-ųjų spalį jie sėdo prie mikrofonų radijo stotyje ZIP FM – ir taip gimė įspūdinga ir neįtikėtina „Radistų“ era.

Dauguma sutiks, kad šių dienų popkultūrą sunku įsivaizduoti be „radistų“. Tačiau jų svaiginančios karjeros pradžioje netrūko skeptikų, kartojančių, kad ilgainiui sėkmė juos apleis ir „radistų“ aukso amžius baigsis. Bet vaikinai nesiliovė dirbti. „Mes tiesiog darėme tai, kas mus vežė ir labai norėjome, kad mūsų kas nors klausytųsi“, – paprastai paaiškina Jonas. „Jau dešimt metų nuo septintos iki dešimtos valandos vakaro dirbame radijuje, niekur kitur nenueiname – nei į teatrus, nei į kokius renginius. Dienomis filmuojamės televizijos projektuose. Neturime švenčių ar išeiginių dienų, net Kalėdas praleidžiame renginiuose“, – priduria Rolandas. O kur dar privačios šventės, festivaliai. Abu siekia viską padaryti kuo tobuliau. Ir jei vienas ką nors daro geriau, antras supranta, jog atsilieka, ir ima vytis.

Paklausti, kaip pavyko per daugybę metų išlikti drauge, prisipažįsta: visko būta. Tik ne muštynių. Nebuvo net pasiuntę vienas kito, juo labiau – nesikalbėję savaitę. Neslepia, kad ir asmeniniuose gyvenimuose yra buvę visokių momentų, kai reikėję vienas kitą paremti ir palaikyti. Tačiau nebuvo tokių baisių kivirčų, kokių būna šeimose. Finansiniuose reikaluose irgi viskas aišku – viską dalija per pusę. Anot Jono, jei tik pradėtų ką nors vienas nuo kito slėpti, tai reikštų galą, todėl net tokių minčių nekyla.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 44

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama