Jonas Nainys ėmėsi naujo verslo: „Seniai svajojau apie panašią vietą“

Jonas ir Simona Nainiai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-03 18:00
„Radistas“, prodiuseris Jonas Nainys ėmėsi naujos veiklos – žinomas vyras Vilniaus senamiestyje įkūrė šiuolaikiškus apartamentus.

Apie naujo verslo pradžią Jonas pirmiausiai pranešė socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Socialiniame tinkle vyras parodė ir šviežiai įrengtų apartamentų nuotraukas.

„Statybos baigtos. Pastaruosius porą metų mano gyvenime projektai nuo muzikos, renginių, leiblo iki.... senamiesčio apartamentų. Ir didžiausias atpildas bei džiaugsmas kai mylimiausias žmogus tave palaiko, bet kokiame beprotiškiausiame žingsnyje. Man patinka veikti, plačiai, įvairiai ir kartais rizikuojant. Šiandien, norim jums atverti duris mūsų naujų apartamentų – „Dysnos Apartments“ – Vilniaus senamiestyje. Įrengėme 7 jaukius kambarius. Pasižvalgykite ir atvykite į svečius“, – skelbė jis.

null

null

J, Nainys prisipažino, kad projektą vykdė pastaruosius kelerius metus ir seniai svajojo apie panašią vietą. „Šalia visu savo muzikinių, pramoginių projektų, vis mąstydavau ką aš dar norėčiau veikti, kur galėčiau investuoti Dėka gerų draugų patarimų, pagalbos, žmonos palaikymo nusprendžiau surizikuoti ir skirti dalį savo laiko apartamentų įsigijimui ir įrengimui. Turiu nuostabų kolegą, be kurio žinių ir sunkaus darbo, tikrai niekas nebūtų pavykę“, – Žmonės.lt sakė „radistas“.

Naujausi straipsniai