Jonas Nainys – apie karjeros pradžią: įsiminė, kai Šiauliuose rizikingai uždirbo 800 litų

Jonas ir Simona Nainiai / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-07 09:38
Viena žinomiausių Lietuvos šou pasaulio porų – didžėjus Jonas Nainys ir dizainerė Simona Nainė pabandė atsakyti į suktus klausimus apie save, o J.Nainys prisiminė muzikinės karjeros pradžią.

Laidoje „Gero vakaro“ šou apsilankę garsūs veidai nustebino žiūrovus ir pasirodė ne dviese, o su visa savo šeima, kurią patys šmaikščiai vadina „Nainynu“ – jiems kompaniją palaikė trys Maltos bišonų veislės augintiniai.

Nainiai ne tik papasakojo apie kiekvieną savo šunį, bet ir bandė laidos vedėjams įrodyti, kaip gerai vienas kitą pažįsta, o J.Nainys prisimins savo karjeros pradžią ir linksmą nutikimą, kurio metu pavyko gudriai pasipelnyti. Tiesa, situacija bet kuriuo metu galėjo pakrypti ir visai kita linkme...

Mindaugas Stasiulis, Jonas ir Simona Nainiai / TV3 nuotr.
Mindaugas Stasiulis, Jonas ir Simona Nainiai / TV3 nuotr.

Populiarus didžėjus J.Nainys, geriau žinomas Jovani pseudonimu, savo karjerą pradėjo dar būdamas mokykloje. Iš to laikotarpio jam ypatingai įsiminė vienas vakaras, kai grojo garsiame Šiaulių naktiniame klube.

Kaip prisiminė J.Nainys, tuo metu Šiauliuose buvo ypatingai populiari rusiška muzika, tačiau pats Jonas nebuvo didelis jos gerbėjas. Tik vieną vakarą per savaitę – trečiadieniais – klubo vadybininkas sutikdavo groti kitokią, ne rusišką muziką. Tačiau net ir tada tekdavo susidurti su klientais, kurie žūtbūt jos reikalaudavo.

Mindaugas Stasiulis, Jonas Nainys / TV3 nuotr.
Mindaugas Stasiulis, Jonas Nainys / TV3 nuotr.

„Atėjo trečiadienis, aš groju ir ateina toks „prie babkių“. Jis ateina ir sako – ar gali uždėti rusišką muziką? Nuoširdžiai ir su pasididžiavimu pasakiau, kad šiandien yra trečiadienis, ir mes tikrai negrosime rusiškos muzikos. Jis man padėjo 100 litų. Pasakiau: „Atleiskit, bet mes rusiškos muzikos tikrai negrojame“. Jis padėjo dar 100 litų, o po to – dar ir dar. Ties 800 litų riba pasakiau, kad netrukus bus. Kitas sunkiausias momentas man buvo tada, kai vadybininkas, kuris visuomet stovėdavo tarpduryje ir žiūrėdavo, ką groju, nuėjo parūkyti, ir aš per tas kelias minutes spėjau įmiksuoti rusišką kūrinį“, – prisiminė Jonas.

Deja, netrukus pasirodžius naktinio klubo vadybininkui, Jonui teko kūrinį ir vėl pakeisti – jis iki galo taip ir nesugrojo tos rusiškos dainos, kurios pageidavo pasiturintis šiaulietis.

Jonas Nainys / Miglės Golubickaitės nuotr.
Jonas Nainys / Miglės Golubickaitės nuotr.

„Pagalvojau, ar tada tie 800 litų, kurie stovi prieš mano akis, mano ar ne mano? Aš groju iki 4 ryto, o tada buvo tik po 12 valandos nakties – vadinasi, reikia laukti. Neėmiau tų 800 litų iki pat galo, nes mačiau, kad tas bičas dar sėdi. Ir jau ant galo, kai baigėsi vakarėlis, jis eina link manęs tokia poza, lyg būtų labai piktas ir kad tuoj atimtų tuos 800 litų… bet jis prie manęs priėjo ir pasakė „duok penkis“, – netikėta istorijos baigtimi laidoje dalijosi Jonas.

„Gero vakaro šou“ vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius primins archyvinius didžėjaus vaizdo įrašus, kuriuose Jonas vos atpažįstamas, o vėliau Jonas ir Simona dar mėgins atsakyti į suktus klausimus apie vienas kitą.

„Gero vakaro šou“ – 19.30 val. per TV3.

Naujausi straipsniai