Jonas ir Eglė Valančiūnai mini pirmąsias vestuvių metines

Jonas Valančiūnas su žmona Egle / „Youtube.com/Toronto Raptors“ stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-27 09:52
Rugsėjo 27-ąją sukanka lygiai metai, kai krepšininkas Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė sukūrė šeimą – įregistravo civilinę santuoką. Tad šį šeštadienį Valančiūnai mini pirmąsias santuokos sukaktuves – popierines vestuves.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Prieš metus Jonas ir Eglė susituokė slaptoje ceremonijoje kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ Raseinių rajone. Civilinės santuokos įregistravimo šventėje dalyvavo poros tėvai, artimieji ir bičiuliai, kurių susirinko apie 40.

Santuokos vieta, laikas ir pats faktas buvo kruopščiai slepiami, tad dauguma vykstančių į šventę manė, kad važiuoja švęsti Eglės 25-ojo jubiliejaus.

Šių metų birželį pora savo meilę sutvirtino priesaika prieš Dievą: Šiluvos bažnyčioje prisiekė vienas kitam amžiną meilę ir iškėlė vestuvių puotą su draugais ir artimaisiais. Ji vyko Palangoje, Arvydui Saboniui priklausančiame 4 žvaigždučių viešbutyje „Pušų paunksnėje“. Kitą dieną visi susirinko pajūryje, specialiai paruoštoje baltoje palapinėje ant jūros kranto.

Žmonės.lt primena, kad sportininkas savo išrinktajai pasipiršo 2013 metų liepą po pusmečio draugystės ir įteikė jai briliantais puoštą žiedą.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai