Jonas ir Eglė Valančiūnai mini pirmąsias bažnytinės santuokos metines

Jonas ir Eglė Valančiūnai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-21 18:06
Krepšininkas Jonas Valančiūnas su žmona Egle Valančiūniene birželio 21-ąją mini pirmąsias bažnytinės santuokos metines – nors pora civilinę santuoką įregistravo 2013-ųjų rugsėjį, amžiną meilę vienas kitam prieš Dievą prisiekė 2014-ųjų birželio 21-ąją.

Gražios sukakties proga E.Valančiūnienė savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino itin romantiška nuotrauka iš vestuvių šventės praėjusių metų birželį – nuotraukoje jiedu su Jonu užfiksuoti jodinėjantys pajūryje su žirgais.

Šią džiugią progą pora pasitinka su pagausėjusia šeima – kovą jiems gimė sūnus, kurį tėvai taip pat pavadino Jonu.

Žmonės.lt primena, kad 2013-aisiais Jonas ir Eglė susituokė slaptoje ceremonijoje kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ Raseinių rajone. Civilinės santuokos įregistravimo šventėje dalyvavo poros tėvai, artimieji ir bičiuliai, kurių susirinko apie 40.

Santuokos vieta, laikas ir pats faktas buvo kruopščiai slepiami, tad dauguma vykstančių į šventę manė, kad važiuoja švęsti Eglės 25-ojo jubiliejaus.

2014 metų birželį pora savo meilę sutvirtino priesaika prieš Dievą: Šiluvos bažnyčioje prisiekė vienas kitam amžiną meilę ir iškėlė vestuvių puotą su draugais ir artimaisiais. Ji vyko Palangoje, Arvydui Saboniui priklausančiame 4 žvaigždučių viešbutyje „Pušų paunksnėje“. Kitą dieną visi susirinko pajūryje, specialiai paruoštoje baltoje palapinėje ant jūros kranto.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai