Jolitos Vaitkutės staigmena Ievai Zasimauskaitei – portretas iš žiedų

Jolita Vaitkutė ir Ieva Zasimauskaitė / Gretos Skaraitienės ir Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-12 21:51
Šeštadienio vakarą „Eurovizijos“ finale pasirodys Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“.

Daugelis jos lyriško pasirodymo galimybes vertino skeptiškai, tačiau dabar Ieva laikoma viena stipriausių „Eurovizijos“ dalyvių. Ką Ieva norėtų pasakyti tokiems skeptikams?

„Mes žmonės tokie esame – labai retai tikimės ko nors gero, – šypsojosi Ieva ir tikino, kad pati dažnai taip mąsto. – Aš pripratusi, kad kas nors turi būti negerai, o čia būnant viskas klostėsi gerai. Man pačiai kilo klausimas, kaip viskas gali būti taip gerai?“ Dainininkė linkėjo, kad šis skepticizmas ir bijojimas nusivilti virstų sėkme, kuria pasidžiaugti galės visi.

Palaikančių romantiškąją Ievą netrūksta. Daugelis socialiniuose tinkluose ragina užsienyje esančius draugus atiduoti savo balsą būtent už I.Zasimauskaitę.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu menininkė Jolita Vaitkutė sukūrė Ievos portretą – jį pagamino iš gėlių žiedų.

„Ilgai galvojau, iš ko jį pagaminti. Pirmas variantas buvo ašaros, nes noriu verkti išgirdusi jos dainą. Kita mintis – nosinaitės, bet... – nusišypsojo Jolita ir patikino, kad gėlės Ievai tinka geriausiai. – Ji – pavasaris, ji skleidžia pavasarį ir grožį.“

J.Vaitkutė neabejoja Ievos sėkme. Menininkė tikina, kad lietuvė yra išskirtinė, nes kitų šalių atlikėjų baladės neskamba taip nuoširdžiai.

„Čia yra jausmas, ne tik daina“, –LRT laidoje „Valanda iki „Eurovizijos“ tikino Jolita.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai