Jolanta Leonavičiūtė tapo apatinio trikotažo reklamos veidu

Jolanta Leonavičiūtė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-04 16:54
Atšilus orams moterys ryžtingai imasi dar per Kalėdas sau duoto pažado – pradėti sportuoti, ir pirmiausia įsigyja stilingus treniruočių drabužius. O TV laidų vedėja ir trenerė Jolanta Leonavičiūtė šypsodamasi primena, kad vien asmenukės su nauju sportiniu kostiumu neužtenka: teks ir sporto salėje padirbėti. Ji pati būtent sportu ištobulino savo kūno formas, todėl buvo pasirinkta lietuvių apatinio trikotažo linijos veidu.

„Nemanau, kad turiu tobulą kūną, tiesiog rūpinuosi juo, nes šiame kūne privalėsiu praleisti visą savo gyvenimą, – sako J. Leonavičiūtė. – Man sportas yra ne tik savęs išorinis gražinimas, bet kartu ir puikus būdas atsikratyti streso, neigiamų emocijų.“

Jolantai pradėjus dirbti sporto klubo trenere, salė tapo antraisiais namais, o keturios intensyvios asmeninės treniruotės per savaitę – įprastu grafiku. Atšilus orams J. Leonavičiūtė sportuos ir gamtoje: sės ant dviračio, važiuos į parkus, bėgs krosą.

„Jau daugiau nei pusę metų mano pagrindiniais sporto įrankiais tapo svarmenys, treniruokliai, štangos. Ruošdamasi fitneso varžyboms privalėjau bėgimo takelį iškeisti į kilnojamą geležį, bet to nė kiek nesigailiu. Nors bėgimo tikrai nežadu atsisakyti. Gegužę mielai bėgiosiu Neries pakrante“, – sako J. Leonavičiūtė.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Jos spintose karaliauja sporto drabužiai. „Labai mėgstu patogumą, todėl juos dėviu ne tik treniruotės metu, bet ir laisvalaikiu. O moterims, kurios niekaip neprisiruošia sportuoti, bet tradiciškai nutaria viską pradėti nuo naujo sportinio kostiumo, noriu pasakyti, kad svarbiausia – psichologiškai nusiteikti, jog atėjo laikas sportui. Jei nėra noro, tai net ir gražiausia, stilingiausia apranga nepadės. Tokiu atveju mergina prisidarys seriją „selfių“ su sportiniais rūbais ir priguls ant sofos žiūrėti filmą“, – juokiasi J. Leonavičiūtė.

vis dėlto, Jolanta įsitikino, kad komfortiški sporto drabužiai, ypač – apatinis trikotažas, turi įtakos gerai savijautai. Išbandžiusi galybę įvairiausios produkcijos, ji pasirinko lietuvišką prekės ženklą „Gentle Day“, o pakviesta tapti šios linijos reklaminiu veidu, nė akimirkos nedvejojo.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Daugiau nei metus naudoju visus jų produktus: įklotus, prausiklius, servetėles, apatinį trikotažą – viską, ko reikia moterims, kad jaustųsi saugios „tomis dienomis“ ir ne tik. Todėl sulaukusi pasiūlymo tapti naujos kolekcijos veidu, iškart sutikau. Man svarbus drabužio švelnumas, patogumas, komfortas, kai sportinis trikotažas priglunda lyg antra oda“, – sako Jolanta.

„Pasirinkome Jolantą savo linijos veidu, kadangi ji rūpinasi sveikata, sportuoja ir myli save, – teigia „Gentle Day“ įkūrėja Vilmantė Markevičienė. – J. Leonavičiūtė ne tik pristato apatinį trikotažą, bet ir dėvi jį, nes vertina komforto jausmą ne tik kasdien, bet ir menstruacijų metų. Mūsų kolekcijos kelnaitėse yra specialios kišenėlės higieninio paketo sparneliams paslėpti. Jos pritaikytos prie paketo funkcionalumo ir veikia kaip vienas produktas. Organinė medvilnė, netoksiški dažai – labai svarbūs šie dalykai, nes dauguma problemų, kurios kyla menstruacijų metu, yra susijusios su toksinais, esančiais tekstilėje ir higienos produktuose. Vis daugiau moterų kenčia nuo alergijų ir odos sudirgimų. Aš taip pat buvau viena iš jų, todėl užsibrėžiau tikslą sukurti moterims liniją apatinių, kurie leistų jaustis sveikai ir patogiai.“

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

J. Leonavičiūtė pritaria, kad sportuojančiai moteriai vienas aktualių klausimų – visapusiškas patogumas bet kurią mėnesio dieną. „Tomis dienomis stengiuosi per daug nesportuoti. Bet vis vien norisi būti užtikrintai, kad viskas pasiliks ten, kur ir turi būti. O patogus, įklotams pritaikytas apatinis trikotažas, yra tiesiog būtinas“, – sako ji.

Užtat Jolanta neteikia reikšmės spalvai. „Turiu ir alyvinės spalvos komplektą, ir juodos, ir kūno spalvos. Jei sunku apsipręsti, imu visų spalvų. Jeigu kaina nesikandžioja, manau, nereikia dvejoti“, – juokiasi moteris, apatinio trikotažo fotosesijoje išbandžiusi visus įmanomus modelius.

Jos charakterį puikiai atitiko skirtingos fotosesijos nuotaikos: J. Leonavičiūtės rankose buvo ir švelni rožė, ir bokso pirštinės. „Be galo mėgstu gėles. Sportą taip pat. Tokia ir turėtų būti moteris: švelni išorėje, bet labai stipri viduje. Dėl savo šeimos, mylimų žmonių, galiu tapti karinga, kad apginčiau svarbiausią savo turtą, kokį tik turiu“, – teigia J. Leonavičiūtė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai