Jolanta Leonavičiūtė sužibėjo fitneso varžybose: „Šiandien treneris leido valgyti, ką tik noriu“

Jolanta Leonavičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-15 20:58
Šeštadienio vakarą Raudodvaryje vykusiose „Galintos“ kultūrizmo ir fitneso varžybose sužibėjo Jolanta Leonavičiūtė. Ji fitneso srityje pelnė trečią vietą.

Kaip Žmonės.lt pasakojo J.Leonavičiūtė, varžybose Raudondvaryje ji pasirodė kartu su visomis projekte „Fit Model“ dalyvaujančiomis merginomis.

​Fitneso varžybose ji dalyvavo pirmą kartą, ir savo tikslą pasiekė – pateko į geriausiųjų šešetuką. Tad varžybose pelnyta trečia vieta J.Leonavičiūtei – didelis laimėjimas.

„Keistas jausmas buvo dalyvauti, anksčiau tokiose varžybose niekad nesu pasirodžiusi“, – Žmonės.lt sakė ji.

Paklausta, ar trečios vietos pakanka, J.Leonavičiūtė tikino, kad šios varžybos jai – tarsi repeticija prieš kitą savaitgalį vyksiantį projekto „Fit Model“ finalą, kai visos jo dalyvės susikaus čempionate „Lietuvos taurė“. Taigi svarbiausia, kokį rezultatą pasieks ten.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip J.Leonavičiūtė atšvęs sėkmingą pasirodymą Raudondvaryje? „Pakeliui namo į Vilnių sustojau parduotuvėje ir visko prisipirkau, nes treneris šiandien leido valgyti, ką tik noriu. Nusipirkau ir traškučių, ir bandelių, pelėsinio sūrio, plaktos grietinėlės... Žinote, taip keista dabar eiti į parduotuvę ir žinoti, kad galiu rinktis ką tik noriu. Du mėnesius labai prižiūrėjau mitybą, nevalgiau jokių saldumynų. Taigi dabar net nežinojau, ką rinktis, ką įsigyti“, – juokėsi J.Leonavičiūtė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai