Jolanta Leonavičiūtė stiliaus namų modeliu tapo dėl savo asmenybės įvairialypiškumo

Jolanta Leonavičiūtė / Liusjeno Kulbio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-16 10:22
TV laidų vedėja ir dailiojo kultūrizmo ternerė Jolanta Leonavičiūtė dievina sportinį, judesių nevaržantį stilių. Tačiau išskirtine figūra galinti didžiuotis jauna moteris sako nevengianti ir suknelių bei modernios klasikos švarkelių, ypač einant į renginį ar vakarėlį.

Jolanta Leonavičiūtė buvo pakviesta puozuoti naujausiai stiliaus namų „Ocdeco“ fotosesijai. „Sutikau pristatyti šią kolekciją, kadangi šių namų drabužiai išskiria savitu stiliumi bei patogumu. Tokie rūbų deriniai tinka tiek laisvalaikiui, tiek ir smagiam vakarui su draugėmis mieste“, – sakė fitneso trenerė.

Liusjeno Kulbio nuotr.
Liusjeno Kulbio nuotr.

„Kuriame moteriai, kuri vienu metu gali jaustis ir paslaptinga dama, ir blogiuke. Tarkim, kiekviena mūsų kurta suknelė paženklinta tam tikru akcentu, tad moteris vilkinti mūsų drabužius išties tampa kitokia”, – neabejoja stiliaus namų įkūrėja Oksana Kalvaitienė. Šių stiliaus namų drabužiai skirti charizmatiškoms asmenybėms, vertinančioms išskirtinį stilių ir patogumą. Asmenybėms, teikiančioms pirmenybę stiliui ir vengiančioms visuomenės primesto mados kulto. „Nes mada turi pradžią ir pabaigą, o stilius – išlieka”, – įsitikinusi kūrėja O. Kalvaitienė, pabrėžianti, jog jos kuriamų drabužių paslaptis slypi detalėse, kurios paverčia moteris išskirtinėmis.

Liusjeno Kulbio nuotr.
Liusjeno Kulbio nuotr.

Naujoji stiliaus namų kolekcija išsiskiria ramiomis spalvomis: rusva, chaki, pilkšva, mėlyna. Žinoma, yra ir lietuvių taip mėgstamos juodos spalvos. Kodėl naujos kolekcijos veidu tapo būtent Jolanta? J. Leonavičiūtė – moteris, visur ir visada sulaukianti daugybės komplimentų. Be to, pasak O. Kalvaitienės, ji vienu metu geba būti ir pašėlusi, ir mįslinga dama, todėl ji puikiai tiko stiliaus namų fotosesijai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai