Jolanta Leonavičiūtė paaiškino, kodėl sportui renkasi ypač keistai atrodančius batus

Jolanta Leonavičiūtė / Robertino Valiulio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-11 08:46
Ką tik gimtadienį atšventusią fitneso trenerę ir televizijos laidų vedėją Jolantą Leonavičiūtę galima sutikti sportuojančią vaizdingose sostinėse vietose. Saulėtomis vasaros dienomis žavi mergina dar labiau dailina nepriekaištingas kūno formas atvirame ore.

J.Leonavičiūtė neslepia rudeniop ir vėl ketinanti sudalyvauti fitneso čempionate, o artimiausiuose žinomos moters planuose – jau rugpjūtį Širvintų rajone vyksiantis ekstremalus bėgimas „Bebro kelias“, vykstantis pelkėse naktį. Žinoma moteris neslepia, kad dalyvavimas tokiose varžybose jai yra malonus iššūkis ir savo jėgų išbandymas.

„Vasarą mėgstu sportuoti lauke, gamtoje. Atlieku įvairius pratimus, prasibėgu, žinoma, jei orai leidžia. Be abejo, ir sporto salėje nemažai laiko praleidžiu, nes dirbu trenerės darbą ir dar asmeniškai pati treniruojuosiu“, – apie savo kasdienius sporto ritualus kalbėjo pašnekovė.

Sostinės parkuose ar vaizdingose vietose prie Baltojo tilto J.Leonavičiūtė vilniečių nuostabai mėgsta sportuoti ir su Lietuvoje vis dar naujove laikomais sportiniais „Kangoo Jumps“ batais.

Robertino Valiulio nuotr.
Robertino Valiulio nuotr.

„Apie šiuos batus pirmą kartą sužinojau gal prieš porą metų. Iš karto kilo noras juos išbandyti, pačiai įsitikinti, ar smagu su jais sportuoti. Užsidėjau, pasimatavau, išbandžiau juos atlikdama įvairius veiksmus, pratimus. Naujovė mane sužavėjo tuo, kad lauke galima su šiais batais bėgioti, šokinėti, atlikti įvairių įdomių pratimų“, – pasakojo J.Leonavičiūtė, prisipažinusi visada su didžiausiu malonumu mėgstanti išbandyti sporto pasaulio naujienas.

Paklausus pašnekovės, kuo šie batai skiriasi nuo kitų sportinių batų, J.Leonavičiūtė atsakė: „Skirtumas tikrai akivaizdus. „Kangoo Jumps“ batų esmė – šuoliai“. Pasak žaviosios fitneso trenerės, šuoliai – be galo veiksmingas procesas, galintis sumažinti riebalus, gerinantis kraujotaką, širdies darbą. Šuoliai taip pat padeda formuoti kojų, rankų, šlaunų, pilvo, klubų apimtis, didina judrumą, suteikia energijos. Su tokiais batais saugu sportuoti, nes apsaugomi keliai bei sąnariai: jiems tenka net iki 80 proc. mažiau smūgio jėgos, palyginti su įprastu bėgimu. Šių batų pagrindinis ypatumas: bėgant ar atliekant kitus pratimus, kojos minkštai nusileidžia ant žemės dėka spyruokliavimo efekto.

Anot pašnekovės, šie batai taip pat suteikia ištvermės, dailina odą, mažina stresą, gerina savijautą, suteikia teigiamų emocijų, padeda numesti svorio. „Ištvermės man tikrai prireiks, ruošiantis ekstremaliam „Bebro kelio“ bėgimui“. Sakyčiau, „Kangoo Jumps“ – puikus išradimas, skirtas didinti bėgiojimo, aerobikos ar kitos aktyvios veiklos efektyvumą bei leidžiantis laisvalaikį išnaudoti prasmingai“, – įsitikinusi Jolanta.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai