Jolantą Leonavičiūtę lydi sėkmė: fitneso čempionate Latvijoje iškovojo 3-iąją vietą

Jolanta Leonavičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-23 23:25
TV projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė džiaugiasi šlove. Sekmadienį Latvijoje vykusiame Baltijos šalių fitneso čempionate „Baltijos taurė“ iškovojo 3 vietą. Tai jau trečioji J.Leonavičiūtės pergalė – šį ir praėjusį šeštadienį „Fit Model Lietuva“ varžybose taip pat džiaugėsi 3-iosiomis vietomis.

Fitneso varžybų scenoje ji sekmadienį pasirodė jau trečią kartą – prieš savaitę jėgas išbandė Raudodvaryje vykusiose „Galintos“ kultūrizmo ir fitneso varžybose, kur užėmė trečią vietą, o šį šeštadienį – Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurės varžybose, kur taip pat džiaugėsi 3-iąja vieta.

Prieš pasirodydama šiame čempionate ji Žmonės.lt tikino dalyvaujanti ne dėl pergalės, tačiau norinti pasirodyti kaip įmanoma geriau. „Labai norėčiau patekti tarp tų merginų, kurios vėliau pasirodys varžybose Latvijoje“, – tikslą sau kėlė Jolanta, jį pasiekė ir užėmė 3-iąją vietą.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

„Užkerėta 3 vieta tris kartus“, – po čempionato Latvijoje džiaugėsi Jolanta.

Prisijungusi prie projekto „Fit Model Lietuva“, ji fitneso varžyboms ruošėsi net devynias savaites – uoliai plušo sporto salėje, griežtai prižiūrėjo mitybą.

Nors J.Leonavičiūtė, atrodytų, visada galėjo pasigirti tobula figūra, treneriai vis tiek rado, ką pataisyti. Tas devynias savaites J.Leonavičiūtė savo figūrą ir taisė.

„Mano fizinis pasirengimas buvo geras, tačiau pati anksčiau koncentruodavausi į ištvermės sportą, o tai – visai kita sritis. Mano raumenys tvirti, bet juos reikėjo stangrinti. Pažiūrėkite į kokius atletus: bėgikus, plaukikus... Yra tam tikros raumenų grupės, kurios taip sportuojant niekada neužaugs. Šiuo atveju, viskas kitaip: taip sportuojant ir laikantis dietos man reikėjo kiek „kilstelti“ sėdmenis, išryškinti turimus raumenis, juos kiek paauginti, paryškinti pečių liniją, sustiprinti nugarą“, – Žmonės.lt pasakojo J.Leonavičiūtė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jolanta Leonavičiūtė fitneso taurės varžybose užėmė 3 vietą: įrodė, ko vertos 9-ių savaičių treniruotės

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai