Jolanta Leonavičiūtė gavo fitneso trenerės diplomą

Jolanta Leonavičiūtė gavo fitneso trenerės diplomą / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-26 14:07
Gražuolė Jolanta Leonavičiūtė džiaugiasi naujais pasiekimais: savaitgalį ji išlaikė fitneso mokyklos egzaminą ir gavo diplomą, žymintį, kad jai suteikta B tipo licencija. Nuo šiol J.Leonavičiūtė gali mokyti kitus fitneso pradmenų.

Tam, kad gautų šį diplomą, J.Leonavičiūtė turėjo nemenkai paplušėti – išmokti net iš kelių dalių susidedantį kursą, kuriame – klasikinės aerobikos, step aerobikos, jėgos pamokos pradmenys, pilateso pratimų anatomija. 

Vėliau J.Leonavičiūtė laikė egzaminą, kuris susidėjo iš dviejų dalių: praktinės ir teorinės. 

Gerbėjams gražuolė parodė nuotraukas, atspindinčias, kaip ji siekė tikslo – treniravosi, laikė egzaminą salėje, sprendė užduotis raštu, o vėliau, žinoma, atšventė savo pergalę – aplaistė diplomą. 

„Tikslas pasiektas, einam toliau“, – džiaugėsi J.Leonavičiūtė. 

Žmonės.lt J.Leonavičiūtė pasakojo nuo šiol turinti pilną teisę vesti aerobikos treniruotes ir mokyti jos visus norinčius. Visgi sporto klube su gražuole nesusitiksite. 

„Tikrai neisiu dirbti į sporto klubą. Ketinu ieškoti salės nuomai – noriu vesti grupinius užsiėmimus, pati juos organizuoti. Matau, kad yra daug norinčių pas mane treniruotis – sulaukiu skambučių, klausimų, kada bus galima ateiti. Rašinėja ir vyresnės moterys, ir jaunesnės... Suprantu, kad einu teisinga linkme. Žmonių, kurie norės lankyti mano treniruotes, bus“, – tikino J.Leonavičiūtė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ji pasakojo turėjusi ne vieną prakaito lašą išlieti tam, kad gautų diplomą: „Mokslai buvo labai intensyvūs, nes tai – sutrauktas kursas, „ekspresas“. Šiaip jie trunka žymiai ilgiau... Buvo daug teorijos, daug praktikos, tačiau verta. Bendras mano egzamino įvertinimas – devyni balai. Tai gerai!“

Kaip J.Leonavičiūtė išvis sugalvojo šitokios karjeros siekti? „Visą gyvenimą buvau labai sportiška. Tėtis nuo vaikystės mokino būti stipriai... Jau nuo vaikystės mokėjau stovėti ant rankų. Man visada patiko sportuoti, leisti laiką aktyviai. negalėčiau įsivaizduoti savęs dirbančios sėdimą darbą ofise – neištverčiau, tai ne man. Aš noriu bėgti, lėkti, lakstyti. Ypač šiltuoju metu daug bėgioju, sportuoju. Taip ir kilo mintis – kodėl man nepradėjus pačiai vesti tokius užsiėmimus? Tam buvo reikalinga licencija...“ – pasakojo ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Į naujus užmojus moteris žvelgia itin ryžtingai ir atsakingai: „Žadu tam skirti nemažai laiko. Nesakau, kad tai bus mano pagrindinė gyvenimo veikla, tačiau šiuo metu tam koncentruojuosi. Mėgstu viską daryti gerai, o ne šiaip sau, todėl reikės skirti daug dėmesio. Noriu sukurti viską pati, žadu skirti tam laiko. Man gerai, kai žinau, kad pati galiu kontroliuoti dalykus. Be to, tai net neatrodo kaip darbas – koks čia darbas, kai eini su šypsena? Tai malonumas, džiaugsmas.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai