Jolanta Leonavičiūtė fitneso taurės varžybose užėmė 3 vietą: įrodė, ko vertos 9-ių savaičių treniruotės

Jolanta Leonavičiūtė Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurės varžybose / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-22 17:46
Šeštadienio vakarą projektas „Fit Model Lietuva“ pasiekė finišo tiesiąją – 18 jame dalyvavusių merginų susitiko Tauragėje ir dalyvavo Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurės varžybose. Jėgas varžybose išbandė ir TV projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė ir įrodė, ko vertas 9 savaites trukęs pasiruošimas – varžybose užėmė 3-iąją vietą.

Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurės varžybos šeštadienį vyko Tauragės kultūros rūmuose.

Minią žiūrovų sutraukęs čempionatas tapo ir projekto „Fit Model Lietuva“ kulminacija bei atomazga – scenoje pasirodė ir dėl titulų susikovė visos projekte dalyvavusios merginos.

Savo jėgas varžybose pasitikrino ir TV projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė. Prisijungusi prie projekto „Fit Model Lietuva“, ji šioms varžyboms ruošėsi net devynias savaites – uoliai plušo sporto salėje, griežtai prižiūrėjo mitybą.

„Užėmiau 3 vietą, todėl rytoj laukia Baltijos šalių čempionatas Latvijoje. Labai džiaugiuosi, tačiau jėgų jau mažai...“, – Žmonės.lt sakė J.Leonavičiūtė.

Prieš pasirodydama šiame čempionate ji Žmonės.lt tikino dalyvaujanti ne dėl pergalės, tačiau norinti pasirodyti kaip įmanoma geriau. „Labai norėčiau patekti tarp tų merginų, kurios vėliau pasirodys varžybose Latvijoje“, – tikslą sau kėlė Jolanta, o šeštadienį vykusiose varžybose jį pasiekė.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Nors J.Leonavičiūtė, atrodytų, visada galėjo pasigirti tobula figūra, treneriai vis tiek rado, ką pataisyti. Tas devynias savaites J.Leonavičiūtė savo figūrą ir taisė.

„Mano fizinis pasirengimas buvo geras, tačiau pati anksčiau koncentruodavausi į ištvermės sportą, o tai – visai kita sritis. Mano raumenys tvirti, bet juos reikėjo stangrinti. Pažiūrėkite į kokius atletus: bėgikus, plaukikus... Yra tam tikros raumenų grupės, kurios taip sportuojant niekada neužaugs. Šiuo atveju, viskas kitaip: taip sportuojant ir laikantis dietos man reikėjo kiek „kilstelti“ sėdmenis, išryškinti turimus raumenis, juos kiek paauginti, paryškinti pečių liniją, sustiprinti nugarą“, – Žmonės.lt pasakojo J.Leonavičiūtė.

Fitneso varžybų scenoje ji šeštadienį pasirodė jau antrą kartą – prieš savaitę jėgas išbandė Raudodvaryje vykusiose „Galintos“ kultūrizmo ir fitneso varžybose, kur užėmė trečią vietą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai