Jolanta Leonavičiūtė basa lipo ant stiklų: „Nenoriu gailėtis, kad kažko gyvenime nepabandžiau“

Jolanta Leonavičiūtė / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-25 09:58
Fotomodelis, televizijos projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė (33) turbūt drąsiai gali būti vadinama tikra nutrūktgalve: ji ne tik drąsiai neria į juodą pelkę, bet ir beveik nedvejodama pasiryžta kitokiam iššūkiui – basomis užlipti ant stiklų. „Noriu gyventi taip, kad galėčiau papasakoti, kiek visko išbandžiau – juk gyvenimas iš tokių dalykų ir susideda. Net jeigu truputį įsipjautum koją – juk nieko baisaus“, – drąsiai nukerta ji.
Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt nuotr.

„Esu užkietėjusi naujovių mėgėja, todėl, gavusi pasiūlymą pabandyti užlipti ant stiklų – neatsisakiau. Ėjimo per karštas žarijas turbūt irgi neatsakyčiau. Nenoriu gyventi taip, kad vėliau tektų gailėtis, kad kažko gyvenime nepabandžiau“, – Žmonės.lt sakė Jolanta.

Merginai paruoštas išbandymas – įlipti į pilną stiklo šukių dėžę basomis ir joje pamindžikuoti vietoje. „Iš pradžių į tą stiklų dėžę žiūrėjau su nerimu – dabar lankau fitneso mokymus, todėl man buvo svarbu, kad nepasidaryčiau kojoms traumos. Vien todėl ir dvejojau, kitu atveju nė sekundės nebūčiau abejojusi“, – patikina ji.

Kelias akimirkas padvejojusi J.Leonavičiūtė pasiryžta lipti į dėžę: tikino, kad garsas, kuomet po basomis pėdomis trūkinėja stiklai – savotiškas ir ne itin malonus.

„Jausmas labai įdomus – nerimas sumišęs su adrenalinu: jauti, kaip stiklai po pėdomis traška, sproginėja. Tik tu pats valdai šią situaciją – dedi kojas taip, kad aštrūs kampai nespaustų pėdų, jokių staigių judesių, tiesiog ramiai vadovaujiesi savo pojūčiais. Reikia iš tiesų savimi pasitikėti, kad tai padarytum. Man pavyko apsieiti be jokių įbrėžimų – puikiai viskas pavyko“, – džiaugėsi Jolanta.

Reikia iš tiesų savimi pasitikėti, kad tai padarytum.

Tokios pramogos – tikrai ne kiekvienai dailiosios lyties atstovei. Kodėl Jolanta ryžtasi tokiems išbandymams, apie kuriuos kita mergina nė nesvarstytų?

„Mėgstu išlįsti iš komforto zonos. Vaikystėje, pamenu, net po kanalizacijos vamzdžius landžiojau, ant stogų laipiodavau. Po tokių avantiūrų, manau, žmogus stiprėja dvasiškai – tu supranti, kad nėra neįveikiamų dalykų, yra tik psichologinis nusistatymas, kad kažkas nepavyks. Žmogus gali labai daug, tačiau retai kada išdrįsta išbandyti savo galimybes“, – teigė J.Leonavičiūtė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ekstremalus Jolantos Leonavičiūtės žygis pelkėje: sukandžiotas kūnas, dėlės, puvėsių kvapas ir euforija

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai