Jokių tabu: jaunystėje Micką Jaggerį ir Davidą Bowie siejo jausmingas romanas

Mickas Jaggeris (kairėje) ir Davidas Bowie / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-07-10 12:14
Niekam ne paslaptis, kad Davidas Bowie (65) ir Mickas Jaggeris (68) savo laiku buvo pagarsėję mergišiai. Tačiau naujai pasirodžiusi biografinė knyga dainininkams kabina homoseksualų etiketę ir rašo apie jųdviejų romaną. Tiesa, viskas vyko beveik prieš 40 metų.

Užsienio spaudoje jau nuo seno sklandė gandai, kad Micką ir Davidą jaunystėje siejo romanas. O štai naujoje, kontroversiškoje biografijoje „Mickas: pašėlęs gyvenimas ir pamišęs Jaggerio genijus“ (angl. „Mick: The Wild Life and Mad Genius of Jagger“), parašytoje Christoferio Anderseno, homoseksualūs dainininkų santykiai pateikiami ne kaip gandai, bet kaip faktai, patvirtinti šeimos narių ir draugų citatomis.

Ch.Andersenas knygoje tvirtina, kad romanas prasidėjo ankstyvajame aštuntajame dešimtmetyje – dainininkai susipažino 1973 metais. Vieno Davido Bowie koncerto metu Mickas nuėjo į užkulisius su juo susitikti ir nuo to laiko tarp roko žvaigždžių įsiliepsnojo aistra, rašo portalas radaronline.com.

„Po pažinties Bowie ir Jaggeris ėmė vis dažniau rodytis kartu be savo žmonų. Kartu jie stebėjo Muhammado Ali ir Keno Nortono bokso dvikovą, lankėsi garsiausiame Londono disko klube „Tramp“, linksminosi Dianos Ross koncerte bei jaukiai glaustėsi ant sofos viešbučio kambaryje, – rašo kontroversiškos knygos autorius. – Jie neprieštaravo, kuomet paparacas nufotografavo Davidą švelniai glostantį ant savo kelių padėtą Micko galvą. Maža to, Davidas vesdavosi Micką į homoseksualų sekso kino filmus.“

Tačiau tiesa apie vyrų santykius iškilo į viešumą tik tada, kai tuometinė Davido žmona Angie Bowie grįžusi namo rado juos giliai miegančius šeimyninėje lovoje.

„Viskas vyko 1973-iųjų spalį. Angie, kuri kelioms dienoms buvo išvykusi iš Londono, ryte grįžusi namo užsuko į virtuvę. Ten sutikta tarnaitė ištarė lemtingus žodžius: „Kažkas miega tavo lovoje“, – rašoma knygoje. – Angie užlipo į antrame aukšte buvusį miegamąjį, lėtai atvėrė duris, o lovoje nuogi miegojo jie – Mickas Jaggeris ir Davidas Bowie. Vos išgirdę atsiveriančias duris abu nubudo. Netikėtai nusikaltimo vietoje užkluptas Davidas tepasakė: „O, sveika. Kaip gi tu laikaisi?“ Angie trumpai atsakė, kad viskas gerai, ir pasiūlė vyrams kavos.“

Ch.Andersenas tikina, kad šią versiją jam patvirtino ir su Davidu dainavusi Ava Cherry. „Ava tuo metu buvo apsistojusi Bowie šeimos namuose ir savo draugams prasitarė, kad Davidas ir Mickas yra seksualiai vienas kito apsėsti. „Aš ne kartą su jais miegojau, tačiau seksas baigdavosi tuo, jog žiūrėdavau, kaip mylisi jie“, – dainininkę cituoja knygos autorius.

Pamišo dėl Angelinos Jolie

Biografijos autorius  tikino, kad Mickas 1997-aisiais, sutikęs aktorę Angeliną Jolie, taip pat pasijuto „seksualiai apsėstas“. Dainininkas be perstojo atakavo aktorę skambučiais ir maldavo su ja susitikti. Šią Micko aistrą kurstė ir aktorės mama Marcheline Bertrand, norėjusi dukrą supiršti su roko žvaigžde, nes „šis galėjo ją daug ko išmokyti apie šlovę“.

Micko aistra Angelinai, anot Ch.Anderseno, prasidėjo po grupės „The Rolling Stones“ vaizdo klipo „Anybody seen my baby“ filmavimo. Jame aktorė vaidino dainininko mylimąją striptizo šokėją.

Jūsų dėmesiui – klipas, kurio metu Mickas „seksualiai pamišo“ dėl Angelinos:

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai