Jokio fotošopo ir makiažo: nuotraukose atskleidžiamas natūralus modelių grožis

Modeliai be makiažo / Kadras iš vaizdo įšrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-12 13:00
Australijoje (Melburne) gyvenantis fotografas Jackas Salzke‘as naujausioje savo fotosesijoje demonstruoja visiškai natūralų, makiažo ir fotošopo nepaliestą modelių grožį.

Parinkęs reikiamą apšvietimą ir tinkamus fotografavimo kampus J. Salzke‘as savo fotosesijoje pabandė įrodyti, kad po gausiu modelių makiažo sluoksniu slypi išties natūralus grožis, rašo „The Dailymail“.

„Kai merginos ateina į mano rengiamas fotosesijas, aš matau, kokios jos būna gražios dar prieš makiažą. Prieš mane tuomet stovi visiškai natūralus grožis – būtent jį šioje fotosesijoje aš ir norėjau atskleisti“, – apie kilusią idėją pasakojo fotografas.

Nespalvotose nuotraukose fotografas nebandė nuslėpti jokių modelių veido bruožų trūkumų ir taip įrodė, kad net ir be makiažo šios merginos atrodo stulbinamai.

„Man jau nusibodo žmonių nusistatymas, kad be makiažo ar fotošopo šie modeliai praranda dalį savo grožio. Žmonės prisižiūri paparacų darytų nuotraukų, kuriose merginos „pagautos“ be makiažo ir atrodo nepatraukliai ne dėl to, kad būtų negražios, o todėl, kad tos nuotraukos darytos prie netinkamo apšvietimo“, – tikina  J. Salzke‘as.

Užuot po fotosesijos retušavęs darytas nuotraukas, fotografas kiekvienam modeliui parinko merginos veidui labiausiai tinkantį apšvietimą ir su nuotraukų redagavimo programa pašalino tik spuogus, kurie, anot fotografo, ir taip būtų pranykę po keletos dienų.

 Jackas Salzke‘as jokiomis nuotraukų redagavimo programomis nesistengė pašalinti patamsėjusių paakių, randų ar strazdanų nuo veido, nes, anot fotografo, tai nėra modelių trūkumai – tik natūralus jų grožis.

„Aš norėjau pasauliui pademonstruoti tikrąjį modelių grožį ir įrodyti, kad net ir be dešimties makiažo sluoksnių jos yra labai gražios. O kad išeitų gražios nuotraukos, jokio fotošopo nereikia – pakanka tik gero apšvietimo“, – tikina Jackas Salzke‘as.

Daugiau nuotraukų rasite paspaudę ČIA.

Fotosesijos akimirkas pasižiūrėti galite vaizdo įraše:

Ji24.lt
Temos:
Grožis

Naujausi straipsniai