Johno Lennono plaukų sruoga aukcione parduota už 35 tūkst. dolerių

Johno Lennono plaukų sruoga aukcione parduota už 35 tūkst. dolerių / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-22 12:59
Legendinės britų grupės „The Beatles“ velionio lyderio Johno Lennono plaukų sruoga, nukirpta dainininkui ruošiantis vaidinti viename filme, buvo parduota aukcione už 35 tūkst. JAV dolerių (31,5 tūkst. eurų).

Teksaso mieste Dalase įsikūrę aukcionų namai „Heritage Auctions“ šeštadienį pranešė, kad 10 cm ilgio sruogą įsigijo vienas kolekcininkas iš Didžiosios Britanijos.

„Ji buvo gero dydžio, su gana daug plaukų“, – Britanijos nacionaliniam transliuotojui BBC sakė bendrovės atstovas Garry Schrumas.

Viena vokietė kirpėja pasiliko tą sruogą, kai apkirpo Johną Lennoną 1967 metais, prieš jam pradedant filmuotis komedijoje „Kaip aš laimėjau karą“ („How I Won The War“), kur taip pat vaidino britų kino ir televizijos žvaigždė Michaelas Crawfordas.

Šis neįprastas suvenyras buvo išstatytas aukcione kartu su keliais kitais daiktais, susijusiais su „The Beatles“.

Grupės nuotrauka su visų keturių jos narių – Johno Lennono, Paulo McCartney, George'o Harrisono ir Ringo Starro – parašais, buvo parduota už 42,5 tūkst. dolerių (38,3 tūkst. eurų). Tuo tarpu už neišpakuotą „The Beatles“ albumą „Yesterday and Today“, kurio viršelio nuotraukoje grupės nariai matomi persirengę „mėsininkais“ ir laikantys sukapotų lėlių dalis bei mėsos gabalus, buvo paklota net 125 tūkst. dolerių (112,7 tūkst. eurų).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.