Johnny Deppo duktė Lily-Rose Depp gina jį po kaltinimų smurtu

Johnny Deppas su dukra Lily Rose / „Twitter“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-30 08:41
Aktoriaus Johnny Deppo 17-metė dukra Lily-Rose Depp gynė savo tėvą po jo žmonos Amber Heard pareikštų kaltinimų smurtavus.

Lily-Rose Depp „Instagram“ paskelbė nuotrauką, kurioje ji dar visai mažytė, o tėvas laiko ją už rankų ir padeda jai eiti.

„Mano tėtis yra mieliausias, labiausiai mylintis žmogus, kokį pažįstu, jis buvo tiesiog nuostabus tėvas mano mažajam broliukui ir man, ir visi, kurie jį pažįsta, pasakytų tą patį“, – prirašė Lily-Rose, konkrečiai aktoriaus žmonos kaltinimų nepaminėdama.

Johnny Deppui penktadienį teismas laikinai uždraudė artintis prie žmonos Amber Heard, kuri teisme pasirodė su pamušta akimi ir apkaltino aktorių smurtavus prieš ją.

Amber Heard, kuri praėjusią savaitę Los Andžele padavė skyrybų prašymą ir siekia prisiteisti iš 52 metų aktoriaus alimentus, sako, kad jis nuolat prieš ją smurtavo.

Teisėjas uždraudė Johnny Deppui artintis prie Amber Heard iki birželio 17 dieną paskirto teismo posėdžio.

Lily-Rose Depp motina yra Vanessa Paradis, buvusi Johnny Deppo partnerė. Šioji savo ruožtu pareiškimus dėl smurto Johnny Deppo šeimoje pavadino „piktinančiais“.

„Tiems, kuriuos tai liečia: Johnny Deppas yra mano dviejų vaikų tėvas, jis yra jautrus, mylintis ir mylimas žmogus, ir aš visa savo širdimi tikiu, kad šie pastarojo meto įtarimai yra piktinantys“, – parašė Vanessa, kuri su Johnny Deppu gyveno nuo 1998-ųjų iki 2012-ųjų.

„Visus tuos metus, kai pažįstu Johnny, jis niekada fiziškai nesmurtavo mano atžvilgiu ir tai nė kiek neprimena to vyro, su kuriuo nugyvenau 14 nuostabių metų. Nuoširdžiai, Vanessa Paradis“, – rašoma laiške.

Scanpix nuotr.
Scanpix nuotr.

Jos komentarai yra panašūs į Johnny pirmosios žmonos Lori Anne Allison, kuri aktoriaus stojo ginti šeštadienį. Lori Anne, kuri už Johnny Deppo ištekėjo 1983 metais, sakė, kad jis niekada fiziškai nesmurtavo jos atžvilgiu ir niekada net nėra pakėlęs balso.

Draugams ji sakė, kad aktorius, su kuriuo ji išsiskyrė 1985-aisiais, negalėtų smogi moteriai ir kad ji netikinti Amber Heard pareiškimais dėl esą patirto smurto, pranešė TMZ.com.

Lori Anne pridūrė, kad Johnny yra „švelnus žmogus“, kuris savo augintinius myli taip, kaip mylėtų vaiką.

Scanpix nuotr.
Scanpix nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai