Johnny Deppo asistentas: jo žinutės apie aktoriaus smurtavimą prieš Amber Heard – suklastotos

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-04 18:04
Johnny Deppo (52 m.) asistentas Stephenas Deutersas tikina, kad į internetą nutekėjęs jo susirašinėjimas SMS žinutėmis su Amber Heard (30 m.) yra suklastotos.

Žmonės.lt primena, kad šią savaitę į internetą nutekėjo SMS žinutės, kuriomis dar 2014 metų gegužę esą apsikeitė Johnny Deppo smurtą patyrusi Amber Heard ir Stephenas Deutersas – tuometinis jų abiejų asistentas.

Tose žinutėse Stephenas Deutersas ir Amber Heard kalbėjosi apie Johnny Deppo smurto protrūkį ir aktorė rašė, kad tai – jau ne pirmas kartas. Stephenas Deutersas esą sakė, kad kalbėjosi su Deppu ir šis „dabar nori pasitaisyti, šį rytą jis tai labai aiškiai pasakė.“ O Amber Heard jam atrašiusi: „Nežinau, kaip būti šalia jo po to, ką jis man vakar padarė. Nežinau, ar galiu likti su juo.“

Daugiau apie jų susirašinėjimą skaitykite ČIA.

Šioms žinutėms akimirksniu apskriejus pasaulio žiniasklaidą, pats Stephenas Deutersas suskubo neigti jų autentiškumą – Johnny Deppui tebedirbantis vyras portalui TMZ užtikrino, kad niekada nėra rašęs tokių žinučių ir šis susirašinėjimas yra suklastotas.

„People“ viršelis
„People“ viršelis

Stephenas Deutersas taip pat sakė, kad niekada nėra matęs Johnny Deppo smurtaujančio prieš Amber ar ką nors kitą. Jis taip pat pridūrė, kad jeigu prireiks, liudys teisme dėl šių žinučių autentiškumo.

Žmonės.lt primena, kad Amber Heard skyrybų prašymą teismui pateikė gegužės 23-iąją, o po kelių dienų dar gavo ir teismo uždraudimą Johnny Deppui artintis prie jos dėl įtarimų, kad šis galėjo prieš ją smurtauti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai