Johnny Deppas pirmąsyk pristatys filmą Kinijoje – gerbėjus Pekine supažindins su „Viešpatavimu“

Johnny Deppas / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Johnny Deppas kitą savaitę pradės darbuodamasis Kinijoje, Pekine. Šioje šalyje žinomas Holivudo aktorius filmą, kuriame vaidino, pristatys pirmąsyk. J.Deppas gerbėjus supažindins su naujuoju mokslinės fantastikos ir veiksmo filmu „Viešpatavimas“ (angl. „Transcendence“), kuris Lietuvos kino teatrus pasieks jau gegužės 2 dieną.

Dirbtinio intelekto tyrėją, kompiuterių genijų Vilą Kasterį juostoje įkūnijęs J.Deppas „The Hollywood Reporter“ žiniomis susitiks su žinomais kinų aktoriais, muzikos pasaulio žvaigždėmis ir menininkais. Nurodoma, kad tai bus pirmoji aktoriaus kelionė į Kiniją. 50-metis aktorius šalyje, kuri yra antra pagal dydį filmų rinka pasaulyje, praleis dvi dienas.

„Kinija – lyderiaujanti šalis technikos ir gamybos srityje, sparčiai plėtojanti kosmoso programą ir naujas technologijas. Visiškai tikėtina, kad kitas didelis proveržis dirbtinio intelekto srityje įvyks būtent Kinijoje, tad, manau, kad „Viešpatavimo“ istorija čia itin aktuali ir patraukli publikai“, – kalbėjo filmą platinančios kompanijos „DMG“ generalinis direktorius Danas Mintzas, pridūręs, kad renginiai atspindės unikalią J.Deppo dvasią.

Naujajame trileryje „Viešpatavimas“ be J.Deppo žiūrovai išvys aktorius Morganą Freemaną, Paulą Bettany, Rebeccą Hall ir Kate Marą. Unikali istorija atskleis dramatiškas apsėdimo dirbtiniu intelektu pasekmes. Pagrindinis herojus – tikras fanatikas ir genijus daktaras Vilas Kasteris, tačiau per technologijas nusiteikusių ekstremistų išpuolį jis mirtinai sužeidžiamas. Vienintelė galimybė išgelbėti jo protą – ryžtis Vilo sąmonės perkėlimui į kibernetinę erdvę. Tačiau kuo gali virsti neribotą galią gavęs bekūnis V.Kasterio asmenybės šešėlis?

Mokslinės fantastikos juosta „Viešpatavimas“ – tai garsaus ir ilgamečio Holivudo operatoriaus Wally Pfisterio režisūrinis debiutas. Būtent jis nusipelnė „Oskaro“ už geriausią kinematografiją 2010-ųjų Christopherio Nolano filme „Pradžia“ (angl. „Inception“). Beje, Ch.Nolanas tapo vienu iš „Viešpatavimo“ prodiuserių.

Koks likimas laukia mūsų pasaulio ir kokią grėsmę gali kelti nevaldomas dirbtinis intelektas – pamatykite Lietuvos kinuose jau nuo gegužės 2 dienos.

Skaitykite daugiau