Johnny Deppas parduoda namus, kuriuose romantika mėgaudavosi su Vanessa Paradis

Johnny Deppas ir Vanessa Paradis 2006-aisiais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-20 18:24
Holivudo aktorius Johnny Deppas nusprendė parduoti savo vasarnamį Prancūzijoje, kuriuo anksčiau dalydavosi su savo buvusia partnere Vanessa Paradis, kartu su visais jame esančiais savo senais daiktais.

Filmo „Edvardas Žirkliarankis“ (Edward Scissorhands) žvaigždė 2001 metais nusipirko šitą penkių miegamųjų vilą, kuriai taip pat priklauso visas XIX a. kaimelis, netoli Plan de la Tūro Prancūzijos pietuose. Viso komplekso renovacijai, taip pat ir senos bažnytėlės pertvarkymui į svečių namus, jis išleido 10 mln. JAV dolerių.

Buvusi pora vėliau neretai ilsėdavosi viloje, bet dabar aktorius nusprendė ją parduoti, siūlydamas įsigyti visą kompleksą už 26 mln. dolerių, rašo dienraštis „The Wall Street Journal“.

J.Deppas tikisi parduoti vasarnamį su visais jame esančiais baldais, senais meno kūriniais ir asmeniniais daiktais, – viską, kas yra jo „vyriškame urve“, įrengtame kino sagos „Karibų jūrų piratai“ (Pirates of the Caribbean) tema.

Minėtai vilai taip pat priklauso vietos restoranėlis, koplyčia, automobilių remonto dirbtuvės, darbuotojų namas, du plaukimo baseinai, sporto salė, aikštelė važinėtis riedlentėmis ir meno studija, kur kino žvaigždė esą mėgdavo tapyti.

J.Deppas ir prancūzė dainininkė bei aktorė V.Paradis išsiskyrė 2012-aisiais, kartu gyvenę 14 metų.

Šių metų vasarį jis vedė aktorę Amber Heard, su kuria vaidino filme „Romo dienoraščiai“ (The Rum Diary).

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai