Johnny Deppas kraupina gerbėjus: vos laikėsi ant kojų

Johnny Deppas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pastarieji du metai aktoriui Johnny Deppui buvo sunkūs. Apkaltintas smurtavimu prieš mylimąją jis liko vienui vienas. Pasikeitė vyro išvaizda, apsiblausė gyvybingos akys ir manoma, kad Johnny griebėsi butelio. Lapkričio 2 dieną pasaulis pamatė aktorių tokį, kokio išvysti nesitikėjo.

Naujame filme „Žmogžudystė rytų eksprese“ vaidinantis Johnny Deppas į kino juostos premjerą Londone atvyko atrodantis it savo paties šešėlis.

Aktorius bandė šypsotis ir bendrauti su gerbėjais, tačiau jo eisena išdavė – Johnny atvyko neblaivus. Garsiu aktoriumi rūpinosi jo apsaugos darbuotojas. Prilaikyti ir vesti J. Deppą jam teko prieš visus tą vakarą susirinkusius pamatyti savo dievuko.

Naujausias J. Deppo nuotraukas galite pamatyti čia.

Manoma, kad po skyrybų su mylima moterimi aktorius sielvartą malšina alkoholiu.

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Johnny Deppas ir Amber Heard susituokė 2015-ųjų vasarį. Jiedu susipažino 2009-aisiais filmuodamiesi juostoje „Romo dienoraštis“ („Rum Diary“) ir pora buvo nuo 2012-ųjų. Dėl Amber Heard aktorius paliko savo gyvenimo partnerę ir vaikų motiną Vanessą Paradis, su kuria pragyveno 14 metų, tačiau jie nebuvo susituokę.

Amber Heard gegužės 23 dieną padavė prašymą po metus ir tris mėnesius trukusios santuokos skirtis su vyru, ir gavo teismo uždraudimą jam prie jos artintis, pareiškusi, kad jis fiziškai smurtavo jos atžvilgiu. Ji teigė, kad sutuoktinis ne kartą prieš ją smurtavo, tuo tarpu Johnny Deppo stovykla tvirtino, jog tai – melas, ir šitaip ji neva bando išlošti kuo daugiau finansinės naudos per skyrybų procesą.

Johnny Deppas ir Amber Heard (23 nuotr.)
+17
Skaitykite daugiau