Johnny Deppas ir Amber Heard susitarė dėl skyrybų sąlygų: aktorė gaus 7 mln. dolerių

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-17 07:34
Keletą mėnesių trukusios skandalingos Johnny Deppo (53 m.) ir Amber Heard (30 m.) skyrybos pasiekė finišo tiesiąją – aktoriai teisme susitarė dėl skyrybų sąlygų ir jau netrukus bus oficialiai išskirti.

Dėl to, kad pasiekė susitarimą, Amber Heard atsiėmė kaltinimus dėl smurto artimoje aplinkoje.

Johnny Deppas savo buvusiai žmonai turės sumokėti 7 mln. JAV dolerių ir padengti bylinėjimosi išlaidas (jas aktorė ketina paaukoti labdarai).

Susitarę dėl skyrybų sąlygų Johnny Deppas ir Amber Heard išplatino bendrą pranešimą spaudai: „Mūsų santykiai buvo nepaprastai aistringi ir kartais nepastovūs, bet visada susieti meile. Nė viena pusė nepateikė melagingų kaltinimų dėl finansinės naudos. Niekada nebuvo fizinės ar emocinės žalos ketinimo. Amber linki paties geriausio Johnny ateityje“.

Žmonės.lt primena, kad Johnny Deppas ir Amber Heard susituokė 2015-ųjų vasarį. Jiedu susipažino 2009-aisiais filmuodamiesi juostoje „Romo dienoraštis“ („Rum Diary“) ir pora buvo nuo 2012-ųjų. Dėl Amber Heard aktorius paliko savo gyvenimo partnerę ir vaikų motiną Vanessą Paradis, su kuria pragyveno 14 metų, tačiau jie nebuvo susituokę.

Amber Heard gegužės 23 dieną padavė prašymą po metus ir tris mėnesius trukusios santuokos skirtis su vyru, ir gavo teismo uždraudimą jam prie jos artintis, pareiškusi, kad jis fiziškai smurtavo jos atžvilgiu. Ji teigė, kad sutuoktinis ne kartą prieš ją smurtavo, tuo tarpu Johnny Deppo stovykla tvirtina, jog tai – melas, ir šitaip ji neva bando išlošti kuo daugiau finansinės naudos per skyrybų procesą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai