Johnny Deppas ir Amber Heard ketina tuoktis?

Johnny Deppas ir Amber Heard / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-22 10:00
Vasaros pradžioje su savo ilgamete drauge bei dviejų atžalų motina Vanessa Paradis išsiskyręs aktorius Johnny Deppas nesnaudžia. Radaronline.com praneša, jog „Karibų piratų“ žvaigždė jau pasipiršo kolegei Amber Heard.

Johnny ir Amber susipažino bevaidindami kino juostoje „Romo dienoraštis“. Iškart po premjeros, J.Deppas paskelbė apie skyrybas su Vanessa Paradis. Tad nenuostabu, jog žiniasklaida ėmė įtarinėti, kad aktoriaus ir A.Heard romanas tapo Johnny ir Vanessos skyrybų priežastimi.

Nors J.Deppas apie savo naująją simpatiją kalbėti vengė, jiedu ne kartą buvo pastebėti romantiškų vakarienių metu Holivude. O dabar Radaronline.com šaltiniai ėmė tvirtinti, kad jųdviejų santykiai peraugo į kur kas rimtesnį lygį. „Jie vienas kitą labai myli ir jau susižadėjo“, – tvirtino šaltinis

„Dalyvaudami Gucci mados namų vakarėlyje Johnny ir Amber draugams gyrėsi, jog ketina įteisinti savo santykius oficialiai“, – pridūrė antrasis šaltinis.

Naujoji Johnny Deppo mylimoji Amber Heard anksčiau neslėpė, jog yra biseksuali ir atvirai pasakojo apie savo intymius santykius su fotografe Tasya van Ree. Tačiau panašu, jog J.Deppas pavergė seksualiosios Amber širdį ir netrukus galima laukti poros vestuvių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai