Johnny Deppą dėl kitos moters paliko jo biseksuali mergina Amber Heard

Johnny Deppas ir Amber Heard / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-19 12:27
Pernai Johnny Deppas (49) dėl Amber Heard (26) paliko savo ilgametę draugę ir vaikų motiną Vanessa Paradis. O štai praėjus vos septyniems mėnesiams po jų romano užsienio spaudą pasiekė žinia, kad A.Heard aktorių paliko dėl modelio Marie de Villepin, su kuria ji išskrido į Paryžių.

Portalas TheSun.co.uk rašo, kad Amber su Marie susitikinėjo dar prieš Johnny Deppą ir būtent dėl jo moterys išsiskyrė. Pasirodo, įsiplieskus naujai kibirkščiai, jos nusprendė kartu išskristi į Paryžių, mat naujoji aktoriaus mergina niekaip negalėjo susitaikyti su nuolatine jo nuotaikų kaitą.

„Jis buvo labai įsimylėjęs Amber. Sakė, kad toks laimingas jau ilgai nesijautė. Tačiau, kuomet Amber pajuto šiltus jausmus jam, nusprendė sprukti. Mes visiškai suglumę, nes jie kalbėjo ir apie vestuves, ir apie bendrus vaikus“, – tikino artimas porai draugas.

Portalas Žmonės.lt jau rašė, kad J.Deppas su V.Paradis po 14 metų bedro gyvenimo išsiskyrė praėjusių metų birželį. Per tą laiką jiedu susilaukė dviejų vaikų – Lily-Rose Melody Depp (13)  ir Johno Christopherio Deppo III (11). Su savo naująja meile J.Deppas sutiko filmo „Romo dienoraštis“ filmavimo aikštelėje.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai