J.Deppo gerbėjai sukilo prieš A.Heard: siekia ją pašalinti iš būsimos kino juostos

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po aktoriaus Johnny Deppo nenaudai pasibaigusios skandalingos bylos, kurioje jis kaltino leidinį „The Sun“ spausdinus klaidingus jo buvusios mylimosios parodymus prieš jį, garsus vyras prarado vaidmenį „Fantastinių gyvūnų“ filmų serijoje. Internete dėl tokių įvykių sekos ir teismo sprendimo gerbėjai nusprendė išplatinti peticiją, kuria siekiama A.Heard pašalinti iš filmo „Akvamenas 2“ aktorių komandos.

Johnny Deppo gerbėjai po lapkričio 6-ąją paskelbtos naujienos, jog garsiam aktoriui gresia karjeros nuosmūkis, reikalauja sankcijų imtis ir prieš jo buvusiąją Amber Heard. Peticiją, kuria siekiama ją pašalinti iš naujo filmo apie superherojų Akvameną filmavimų, jau pasirašė 960 tūkstančių žmonių.

Gerbėjų teigimu, buvę sutuoktiniai naudojo smurtą vienas prieš kitą ir ne tik Johnny Deppas turėtų atsakyti už savo klaidas.

Teigiama, kad iškart po jųdviejų skyrybų, A.Heard siekė bet kokia kaina sužlugdyti buvusį vyrą ir teismo ne kartą buvo įrodyta, jog kai kurie moters kaltinimai buvo absoliutus šmeižtas.

Johnny Deppas ir Amber Heard (23 nuotr.)
+17

Primename, jog žinią, kad J.Deppas nevaidins filme „Fantastiniai gyvūnai“ pranešė šią kino juostą kurianti „Warner Bros“ studija. Po kurio laiko šias žinias patvirtino ir pats J.Deppas.

Aktorius sakė, kad atsisakyti Gelerto Grindelvaldo vaidmens jo paprašė filmo kūrėjai. J.Deppas su šiuo kompanijos sprendimu sutiko.

„Norėčiau padėkoti visiems, kurie mane palaikė. Per pastarąsias dienas aš gavau daugybę laiškų, kupinų meilės ir rūpesčio. Antra, noriu jums pranešti, kad „Warner Bros“ paprašė pasitraukti iš Grindelvaldo vaidmens „Fantastiniuose gyvūnuose“. Aš tokį prašymą gerbiu ir su juo sutikau“, – sakė aktorius.

J.Deppas pralaimėjo daug atgarsių sulaukusią bylą prieš Didžiosios Britanijos laikraštį „The Sun“, kuris teikė įrodymus, jog aktorius smurtavo prieš buvusią žmoną Amber Heard.

„Karibų piratų“ žvaigždė pats padavė į teismą „News Group Newspapers“ ir „The Sun“ vykdomąjį redaktorių Daną Woottoną dėl straipsnio, kuriame teigiama, kad J.Deppas smurtavo prieš A.Heard, kol jie buvo kartu. Visgi,  Aukščiausiasis teismas paskelbė, kad bylą aktorius pralaimėjo.

Remdamiesi įrodymais, įskaitant nuotraukas, garso įrašus ir grasinančias Johnny Deppo žinutes buvusiai žmonai, laikraščių grupės teisininkai teismo procesiniuose dokumentuose teigė, kad aktorius „smurtaudavo prieš savo žmoną Amber Heard, sukeldamas jai didelę žalą bei baimę dėl savo gyvybės“.

Teisėjas Andrew Nicolas priimtame nuosprendyje teigė, kad buvo įrodyta, jog pateikti įrodymai yra svarūs ir „iš esmės teisingi“. „Padariau šias išvadas išsamiai išnagrinėjęs 14 įvykių, kuriais remiasi kaltinamieji, taip pat išanalizavau pernelyg svarbius ieškovo pateiktus argumentus, į kuriuos privalėjau atsižvelgti“, – sakė teisėjas.

Amber Heard ir Johnny Deppas susitiko teisme (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau