Johnas Newmanas sugrįžo: Kalnų parke audringą koncertą užbaigė išvartęs būgnus

Johno Newmano koncertas Vilniuje / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Johnas Newmanas sugrįžo į Lietuvą. Sekmadienį sostinės Kalnų parke skambėjo garsiausi jo hitai. Prieš dvejus metus „Granatos Live“ festivalyje publiką linksminusi britų žvaigždė šįkart atvyko į Vilnių. Jis – pagrindinis sekmadienį sostinėje vykusio vienos dienos festivalio „Summer In The City“ svečias.

Merginų numylėtiniui J.Newmanui vos prieš kelias dienas suėjo 26-eri, o jis jau spėjo užsitarnauti vieno ryškiausių jaunųjų britų žvaigždžių vardą.

Gerbėjų jam netrūksta ir Lietuvoje. Ir nors Kalnų parke galėjo tilpti kelis kartus daugiau žmonių, publiką muzikantą sutiko itin šiltai.

J.Newmanas Vilniuje koncertą pradėjo prieš 22 val. Kalnų parką tuo metu nušvietė besileidžiančios saulės spinduliai – festivalių gamtoje sezonas atidarytas! Vaizdas, panašu, sužavėjo ir vakaro svečią – nuo scenos bendraudamas su publika jis ne kartą prasitarė esantis laimingas, galėdamas čia būti drauge su visais.

Johno Newmano koncertas Vilniuje / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Johno Newmano koncertas Vilniuje / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Jau pačioje pasirodymo pradžioje J.Newmanas įsiaudrinusiai publikai pažėrė savo muzikinių perliukų. Jau pirmoje koncerto pusėje suskambo daugeliui gerbėjų puikiai pažįstami kūriniai kaip „Cheating“, „Losing Sleep“ ar „Tiring Game“.

Scenoje buvo sumontuota dar viena pakyla, laiptai, kurias J.Newmanas vis tai pakildavo, tai nulipdavo arčiau publikos. Scenoje jis negailėjo ir šokio judesių – už tai sulaukė garsių ovacijų.

Tačiau pats, panašu, buvo kiek ne pačios geriausios formos – ne visos dainos skambėjo taip švariai, kaip daugelis įpratę girdėti, dainuodamas pusę kūrinių jis akivaizdžiai nepataikė į natą, o ir muzika neretai skambėjo garsiau nei jo paties balsas.

Johno Newmano koncertas Vilniuje / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Koncertui artėjant į pabaigą ir pats J.Newmanas prisipažino, kad šiandien jis – išvargęs. Esą dėl įtempto koncertų grafiko jam trūksta poilsio, jis tris pastarąsias dienas miegojo po penkias valandas, o skrydžiai iš vieno koncerto į kitą jį gerokai išvargino.

Tačiau tai nesutrukdė publikai kaip reikiant įsisiautėti. Suskambus drauge su Calvinu Harrisu parašytam hitui „Blame“ minia atgimė iš naujo – parke pasigirdo garsūs šūksniai, plojimai, pajudėti į ritmą sukilo ir užėmę sėdimas vietas.

Čia skambėjo ir keletas lėtesnių kūrinių. Vieną jų – dainą „Not Giving In“ dainininkas dedikavo geram savo bičiuliui. Vėliau jau tarsi atsisveikino, bet ošianti minia jam taip lengvai baigti pasirodymo neleido – kaip ir buvo galima tikėtis paskutiniu kūriniu J.Newman pasirinko bene garsiausią savo hitą „Love Me Again“.

Dėkodamas lietuviams už šiltą sutikimą muzikantas pusę dainos atliko klūpėdamas ant kelių. Galiausiai skambant paskutiniams akordams ėmė šokinėti scenoje ir net išvartė būgnus.

Po koncerto Vilniuje britų žvaigždė čia ilgai neužsibus. Jau antradienį jo laukia koncertas Makedonijos sostinėje, vėliau jis patrauks į Serbiją, Kroatiją.

Johno Newmano koncertas Vilniaus Kalnų parke (37 nuotr.)
+31

J.Newmano pasirodymo nepraleido ir būrys žinomų žmonių. Minioje buvo galima sutikti Simoną ir Joną Nainius, Mantą Katlerį, Justiną Jarutį, Gabrielę Martirosianaitę, Rūtą Elžbietą Mazurevičiūtę, Jurgį Brūzgą, Andrių Butkų, Živilę Diawarą ir daugelį kitų. Renginio nepraleido ir neseniai šeimos pagausėjimo sulaukęs Marijonas Mikutavičius bei „X Faktoriaus“ laimėtoja Monika Pundziūtė su mylimuoju Pauliumi Joniku.

Kalnų parke – „Summer in the City“ šeimų piknikas (62 nuotr.)
+56

Kalnų parke jau nuo pietų prasidėjo šeimų piknikas, vakarop į sceną pradėjo lipti lietuviškos muzikos žvaigždės. Čia susirinkusiems koncertavo ir J.Newmaną „apšildančios“ grupės „ba.“, „Beissoul & Einius“, „Daddy Was A Milkman“ ir dainininkė Erica Jennings.

„Summer in the city“ festivais Vilniuje organizuojamas antrus metus iš eilės. Praėjusių metų birželį čia pagrindine viešnia tapo Roisin Murphy.

„Summer in the City“ scenoje – lietuviškos muzikos žvaigždės (34 nuotr.)
+28
Johnas Newmanas atvyko į Vilnių (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau