Jogaila Morkūnas, vos gimus dukrai, išskubėjo į darbą: vedė VIP grožio vakarą

Izolda Gudelis, Jogaila Morkūnas, Neringa Mažeikienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-16 19:36
Nors trečiadienio vidudienį Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė pagimdė mergaitę, jos vyras Jogaila Morkūnas ilgai dalintis su žmona laime negalėjo – praėjus vos kelioms valandoms po šeimos pagausėjimo, jis skubėjo į darbą.

Trečiadienio vakarą parduotuvė „Kristiana“ pakvietė į grožio naujienų, dovanų ir puikios nuotaikos vakarą. Prie renginio vairo stojo jo vedėjas Jogaila Morkūnas. 

Į sostinės Gedimino prospektą, kur vyko renginys, J.Morkūnas atskubėjo tiesiai iš gimdymo namų – jo žmona I.Kavaliauskaitė-Morkūnienė trečiadienio vidudienį pagimdė mergaitę. 

Prieš renginį su Žmonės.lt pasidžiaugęs šeimos pagausėjimu ir kiek paatviravęs apie žmonos gimdymą – pasakojęs, kad šio būta „labai dinamiško“, vesdamas grožio vakarą J.Morkūnas apie asmeninę šventę susirinkusiems svečiams neužsiminė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dešimtims į parduotuvę atskubėjusių išsipuošusių moterų, tarp kurių ir garsenybės – Milita Daikerytė, Rūta Lukoševičiūtė, Neringa Mažeikienė, Deimantė Kazėnaitė bei kitos, J.Morkūnas pristatė naujausias kvapų tendencijas, kvietė viešnias dalyvauti specialioje loterijoje.

Improvizuotoje scenoje J.Morkūnas taip pat pabendravo su Izolda Gudelis, kuri vakaro metu pristatė debiutinius, savo vardo kvepalus. Šį aromatą moteris vadina kolekciniu, mat jo išleisti vos 200 buteliukų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Izolda Gudelis sulaukė išskirtinės vyro dovanos – rinkoje pasirodė jos vardo kvepalai

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai