Joe Bidenas paminėjo avarijos, per kurią žuvo jo pirmoji žmona ir dukra, metines

Joe Bidenas / „Scanpix“ nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
AA

JAV prezidentas Joe Bidenas šeštadienį paminėjo 49-ąsias automobilio avarijos, per kurią žuvo jo pirmoji žmona ir vienerių metų dukra, metines.

Prezidento pirmoji žmona ir dukra žuvo iškart po to, kai JAV Delavero valstijos rinkėjai 1972 metais išrinko J.Bideną į Senatą, o mirtina automobilio avarija tapo lemiama akimirka, suformavusiu jo asmenybę ir karjerą.

Prezidento sūnūs Beau ir Hunteris, kurie tuo metu buvo vos 4 ir 3 metų, buvo sunkiai sužeisti, bet išgyveno. Žmona Neilia ir 13 mėnesių dukra Naomi žuvo, kai į automobilį, kuriuo moteris su vaikais vyko pasiimti Kalėdų eglutės, įsirėžė kita transporto priemonė.

Joe Bidenas aplankė pirmosios žmonos kapą / „Scanpix“ nuotr.

Tragedija persekiojo prezidentą karjeros Senate pradžioje, o neseniai sakydamas kalbą Minesotos valstijoje, J.Bidenas pažymėjo, kaip du buvę minėtos valstijos senatoriai padėjo jam susidoroti su užgriuvusia nelaime.

J.Bidenas susituokė su Jill Jacobs 1977 metais ir su ja susilaukė dukters Ashley. Abi moterys lydėjo prezidentą bažnyčioje šeštadienį, kaip ir sūnus Hanteris su šeima. Beau mirė nuo smegenų vėžio 2015-aisiais.

Joe Bidenas aplankė pirmosios žmonos ir dukters kapą (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau