Joe Alwynas netrukus Taylor Swift žada nustebinti „nepamirštamomis“ sužadėtuvėmis

Taylor Swift ir Joe Alwin / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Panašu, kad garsioji amerikiečių dainininkė Taylor Swift netrukus ranką papuoš sužadėtuvių žiedu. Užsienio naujienų portalai skelbia, kad jos širdies draugas aktorius Joe Alwynas jau planuoja tobulas piršlybas.

Nors pora savo asmeninį gyvenimą stengiasi kuo labiau saugoti, artimas poros draugas „Us Weekly“ prasitarė, kad J. Alwynas planuoja šią šventę padaryti kuo įsimintinesnę. 

„Joe – nekantrauja kuo greičiau pasipiršti. Jis nori šį įvykį paversti nepamirštamai ypatingu. Jis – jos svajonių vaikinas. Taylor bus labai laiminga“, – atskleidė jis. 

Kalbos, kad garsenybės netrukus susižadės viešoje erdvėje sklando jau nuo kovo mėnesio, kuomet viename interviu Taylor prisipažino, kad yra įsitikinusi jog Joe yra „tas vienintelis“, „su juo jai nieko nereikia įrodinėti“ ir „ji tikrai nori sužadėtuvių“.
Tuo tarpu J. Alwynas yra pareiškęs, kad apie savo asmeninius santykius su žiniasklaida jis kalbėti nenori.
„Manau, kad yra labai aiški riba tarp to, kuo turėtum dalytis ir ką turėtų pasilaikyti tik sau“, – sakė jis.
Žiniasklaida teigia, kad pora susitikinėja nuo 2016-ųjų metų, tačiau Taylor niekada nepatvirtino sklandančių gandų ir visuomet vengdavo fotografų.
Artimas porai šaltinis „People“ žurnalui teigė, kad „Joe yra tiesiog nuostabus vaikinas. Jis itin palaiko Taylor ir myli jos šeimą. Ji išties pateko į geras rankas“.
Taylor Swift mylimasis Joe Alwyn aktoriaus karjerą pradėjo visai neseniai. Vaikino debiutas įvyko 2016-aisiais metais kino juostoje „Billy Lynn's Long Halftime Walk“. Nuo to laiko Joe jau spėjo nusifilmuoti dar keturiuose fimuose. Atrodo, jog Joe Alwyn gyvenimas išties nuostabus, o ir užkariauta mergina – Taylor Swift – šalia atrodo puikiai.
Skaitykite daugiau