Joana Bartaškienė: „Nėra nieko smagiau, kai keturi vyrai bando tave suvilioti!“

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-12 08:07
„Ant parketo šokau, nuo bokšto šokau, ant sniego šokčiau, tik štai sniego nebėra, teks šokti studijoje. Per gimtadienį galima nuveikti daug visokių gražių ir reikalingų dalykų“, – neabejoja „Lietuvos ryto“ šou „Muzikinis gimtadienis“ studijoje 66-ąjį gimtadienį pasitikusi aerobikos pradininkė Lietuvoje, energija spinduliuojanti sporto ir sveiko gyvenimo būdo entuziastė Joana Bartaškienė.

„Iš jūsų pavyzdį turėtų imti visos Lietuvos moterys. Kaip dažnai trisdešimtmetės dejuoja: man jau tiek metų, aš negaliu to, negaliu ano. O jūs viską galite!“ – komplimentų jaunatviškajai Joanai negailėjo „Muzikinio gimtadienio“ komisijos narė Livija Gradauskienė. 

Jaunatviškumo netrūksta ir pačiai Livijai. Gerą savijautą ir tvirtą kūną išlaikyti jai padeda treniruotės kelis kartus per savaitę. 

O štai dainininkui Steponui Januškai jaunystės eliksyras yra scena. Savo gyvenimo jis neatsieja nuo muzikos, tempo, aktyvumo ir guvumo.

Evelinos Šumilovaitės nuotr.
Evelinos Šumilovaitės nuotr.

„Judesys tampa toks įprastas, kad nė nepastebi, jog judi“, – sako Steponas. 

„Judėjimas tai gyvenimas, o gyvenimas tai judėjimas“, – mėgsta kartoti Joana Bartaškienė.

Jos sveiko gyvenimo taisyklės paprastos: mažiausiai trys dienos per savaitę sporto, mėgstami užsiėmimai, kurie atneša džiaugsmo, šypsena veide ir šviesios mintys galvoje.

Evelinos Šumilovaitės nuotr.
Evelinos Šumilovaitės nuotr.

„Kuo daugiau pyksti, tuo senesnis atrodai“, – juokiasi ir priduria, kad moterims jaunystės prideda dar komplimentai. 

„Net nuraudau... Nėra nieko smagiau, kai keturi vyrai mėgina tave suvilioti“, – kvatojo Joana „Muzikinio gimtadienio“ studijoje, kai grupė E.G.O. jai dainavo viliotinį. 

Ji stebėjosi, kaip už jos anūką jaunesni vaikinai moka sakyti komplimentus.

„Aš visada už jaunystę! Viliokite jaunas merginas, viliokite, tik labai nesuviliokite, kad blogai nesibaigtų...“ – žarstė patarimus pašėlusi močiutė. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai