Joana Bartaškienė jaunystės eliksyrą atrado sporte

Joana Bartaškienė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-07-01 14:31
Aerobikos pradininkė, Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė Joana Bartaškiene (62) – vietoje nenustygstanti ir šypsotis niekuomet nepamirštanti moteris. Net sulaukusi garbaus amžiaus ji nesiliauja sportavusi ir, kaip pati sako, dėl to atrodanti itin jaunai.

Sekmadienio rytą, purškiant lietui, Vingio parke vykusioje „Judėk linksmai“ treniruotėje po atviru dangumi, J.Bartaškienė tapo viena iš pilateso mankštos vedėjų. Dar prieš pradedama susirinkusiems sporto aistruoliams rodyti pratimus, moteris pripažino, kad viena iš jos grožio eliksyro sudedamųjų dalių – sportas.

„Mano grožio eliksyras – šypsotis, kiekvieną rytą džiaugtis nauja diena ir tuo, kuris šalia tavęs, neturėti juodo pavydo. Būtinai reikia sportuoti, šokti, judėti… žodžiu, gyventi sveiką gyvenimo būdą. Juk mūsų grožį tik 60 proc. lemia genai, o visą kitą – sveika gyvensena“, – portalui Žmonės.lt pabrėžė energija trykštanti J.Bartaškienė.

Sportiška ir visuomet gera nuotaika spinduliuojanti moteris pripažino, jog nemano esanti tobulų kūno formų. Maža to, visą gyvenimą ji troško numesti kelis kilogramus.

„Kaip sakoma, visą gyvenimą norėjau numesti tuos penkis kilogramus ir jau pati imu galvoti, kad visą laiką esu ant dietos, – šmaikštavo Joana. – Tačiau gyvenu tikrai linksmą ir gerą gyvenimą, todėl kartais per daug pavalgau ir vėl metu tuos nelemtus penkis kilogramus“.

Žinoma, sportininkė patvirtino, kad per savo gyvenimą ji tikrai daug sportavo, todėl dabar pelnytai ilsisi ir sporto salės duris atveria tik du kartus per savaitę. Tačiau buvo laikai, kuomet ji ištisas valandas plušėdavo ir tobulindavo savo kūno linijas.

„Per keturiasdešimt metų aš tiek prisisportavau, kad dabar, sulaukus tokio amžiaus, man užtenka poros kartų per savaitę. Jau keturis metus gyvenu tokį „ponišką“ gyvenimą. Auksinis amžius, tad nebereikia per aukštai iškelti sau kartelės ar persistengti. Žinoma, buvo toks metas, kuomet sportuodavau po šešias septynias valandas per dieną. Kita vertus, jaučiu, kad man šiek tiek trūksta krūvio, todėl su vyru dažnai važinėjame dviračiais", – mintis dėstė jaunyste ir optimizmu nuolat trykštanti Joana.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai