J.Nainys prisiminė pirmąjį Simonos ruoštą patiekalą: teko ragauti sriubą su kirmėlėmis

Jonas ir Simona Nainiai / Asmeninio albumo nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-25 19:14
Viena gražiausių pramogų pasaulio porų Jonas ir Simona Nainiai kartu jau bene keturiolika metų. Šiemet atšventę septintąsias vestuvių metines jie vis dar spinduliuoja meile it vakar įsimylėję. Visgi, prisiminęs pirmąsias draugystės akimirkas, Jonas atskleidė itin kuriozišką situaciją ir tikruosius Simonos kulinarinius įgūdžius.

„Kai pirmą kartą Simoną parsivežiau namo, paprašiau jos ką nors pagaminti, o ji išsigandusiomis akimis į mane pažiūrėjo ir atsakė, kad nemoka. Pirmas patiekalas gal nebuvo toks skanus, mat buvo žirnių sriuba su kirmėlėmis, bet jau keturiolika metų esam kartu ir aš dar gyvas, o ir mano skrandis yra patenkintas“, – prisiminimu dalijosi Jonas.

Laimei, jog Simona per tuos metus gerokai patobulėjo ir ne tik virtuvėje. Ji atrado dar vieną aistrą, kuri ilgainiui tapo sėkmingu verslu ir drabužių prekiniu ženklu „Nunu“.

Jonas ir Simona Nainiai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Jonas ir Simona Nainiai / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Šis projektas gimė labai netikėtai, kuomet pati norėjau išmokti siūti. Matyt, prasimušė mano suvalkietiškas charakteris, nes visuomet sakydavau, kad jeigu tik mokėčiau siūti, kiek gražių drabužių galėčiau sau pasisiūti ir neišleisti daug pinigų. Kuomet pradėjau mokintis šio amato, Jonas pamatė mano aistrą, labai palaikė ir net padovanojo siuvimo mašiną, išmanųjį manekeną“, –  pasakos Simona.

Kūrybiškumo netrūksta ir Jono kasdieninėje veikloje. Šiai dienai jis džiaugiasi sėkmingai gyvuojančiu „OpenPlay Music“ projektu, kuriame savo ilgamete muzikine patirtimi dalinasi su jaunaisiais atlikėjais ir didžiuojasi sėkmingai kylančiomis naujomis žvaigždėmis Lietuvos muzikos padangėje.

Jonas ir Simona Nainiai/ Socialinių tinklų nuotr.
Jonas ir Simona Nainiai/ Socialinių tinklų nuotr.

„Mano visas gyvenimas yra susietas su muzika, tiek „Radistų“ era, tiek mano DJ Jovani karjera, tačiau galvojom, kad visi esame jau daug ką pasiekę ir tuomet gimė noras ta patirtimi pasidalinti su kitais. Įkūrėme „OpenPlay“ agentūrą, kur galime padėti jauniems atlikėjams įsirašyti dainas, jas išleisti, organizuoti pirmuosius koncertus“, –  laidoje pasakos Jonas.

Būtent dėl to Jono ir Simonos kulinarinės kovos teisėju buvo pasirinktas kartu su Jonu dirbantis muzikos kūrėjas ir prodiuseris Linas Strockis. Pasak poros, Linas – profesionalus maisto valgytojas ir testuotojas, kuris Nainių namuose jaučiasi it savuose.

Jonas ir Simona Nainiai laidoje „Virtuvės istorijos“
Jonas ir Simona Nainiai laidoje „Virtuvės istorijos“

„Ne kartą esu buvęs pas Joną ir Simoną vakarienės, todėl žinau kiekvieno specialiąsias savybes gaminant ir manau, jog būtent pas juos esu valgęs patį skaniausią maistą namuose“, –  atviraus Linas.

Kokiais patiekalais draugus lepina Jonas ir Simona Nainiai, ar geri jie kulinarai ir kuris taps šio ryto kovos nugalėtoju – sužinosime jau šį šeštadienį, laidoje „Virtuvės istorijos“,  8:30 val. per TV3 televiziją!

Naujausi straipsniai