Jimo Carrey draugės motina padavė aktorių į teismą: kaltina dukrą privedus prie savižudybės

Jimas Carrey / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-12 11:04
Jimas Carrey sulaukė dar vieno ieškinio, kuriame yra kaltinamas dėl netyčinės savo merginos Cathrionos White žmogžudystės – tuo aktorių apkaltino jos motina, praneša „People“.

Savo ieškinyje Cathrionos White motina Brigid Sweetman ne tik kaltina garsų aktorių privedus jos dukterį prie savižudybės, bet ir apkrėtus lytiniu keliu plintančiomis ligomis: I ir II tipo pūslelinėmis (herpesas) bei chlamidioze.​

Moteris taip pat tvirtina, kad Jimas Carrey neįspėjo Cathrionos dėl gresiančių ligų ir melavo jai apie tai. Maža to, paliko ją „siekdamas išsaugoti savo kruopščiai sukurtą viešą įvaizdį“, vadino ją „kekše“ ir žemino, o tada pasitelkė savo brangius Holivudo advokatus, kad įbaugintų ir nutildytų ją, jog ji niekam nepapasakotų apie ligas, kuriomis jis ją užkrėtė.

Praėjusį mėnesį panašų ieškinį pateikė ir Cathrionos White sutuoktinis Markas Burtonas, su kuriuo ji nors ir buvo išsiskyrusi, kai užmezgė santykius su Jimu Carrey, tačiau jų santuoka oficialiai nebuvo nutraukta. Tiek Markui Burtonui, tiek Brigid Sweetman atstovauja tas pats advokatas Michaelas Avenatti.

Jimo Carrey advokatas Martinas D.Singeris „People“ pakomentavo šį Cathrionos White motinos ieškinį.

„Suprantama, kad motina, netekusi savo dukters, ieškos, ką apkaltinti. Tačiau nukreipdama savo gedulą ir įniršį į Jimą Carrey bei prisidėdama prie šio absurdiško teisininko bandymų pasipelnyti iš Cathrionos savižudybės, ponia Sweetman žengia tuo pačiu keliu kaip ir Cathrionos vyras Markas Burtonas“, – sakė aktoriaus advokatas.​

Žmonės.lt primena, kad Cathriona White savo noru pasitraukė iš gyvenimo 2015 metų rugsėjį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai