Jimmy Kimmelas perkūrė garsųjį Sios vaizdo klipą „Chandelier“: rezultatas – komiškas

Guillermo, Jimmy Kimmelas ir Maddie Ziegler / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-22 16:36
JAV televizijos žvaigždę Jimmy Kimmelą taip sužavėjo 11-metės Maddie Ziegler šokis atlikėjos Sios vaizdo klipe „Chandelier“, kad jis užsigeidė ir pats išmokti šių sudėtingų žingsnelių.

Pamatęs „Chandelier“ vaizdo klipą, kurį jau peržiūrėjo 73 mln. žmonių, Jimmy Kimmelas nusprendė, kad jam su kolega Guillermo reikėtų irgi išmokti taip šokti.

Jimmy Kimmelas ir Guillermo paprašė talentingosios šokėjos Maddie Ziegler pagalbos ir ji mielai sutiko pamokyti klipo choreografijos. Tik tai dviem vyrukams buvo ne taip paprasta, kaip jie manė iš pradžių.

Nusimetę chalatus ir vien su kūno spalvos triko likę Jimmy ir Guillermo pabandė pašokti prieš kameras taip, kaip juos mokė Maddie. Kiekvieno iš jų pasirodymą Maddie stengėsi įvertinti korektiškai ir jų neįžeiti. „Buvo geriau nei maniau, kad bus“, – pagalvojusi pasakė Maddie po Jimmy pasirodymo, o jis tai priėmė kaip didžiulį komplimentą. Guillermo mergaitė pagyrė už pastangas veide išreikšti emocijas.

Vėliau sudėtingą šokį trijulė pašoko kartu, o Maddie, savo „mokiniams“ negirdint, paatviravo prieš kameras: „Nenoriu sakyti, kad Jimmy ir Guillermo blogai šoka... Bet gerai, aš tiesiog pasakysiu: jie tikrai labai blogai šoka“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai