„Jimmy Choo“ pasaka nuotakoms: pristatyta 2016-ųjų vestuvinių batelių kolekcija

„Jimmy Choo“ 2016 m. vestuvinių batelių kolekcija / „Jimmy Choo“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-11 12:20
Apie „Jimmy Choo“ batelius svajoja daugybė batų maniakių, teigiama, jog šis prekės ženklas sugeba stebuklingai suderinti grožį ir patogumą. Stebuklingai gražių, tačiau patogių batelių trokšta ir daugelis nuotakų, kurioms tenka atlaikyti nelengvą „svarbiausios gyvenime šventės“ maratoną. Būtent joms skirta neseniai pristatyta 2016 m. „Jimmy Choo“ vestuvinės avalynės kolekcija.

Sidabro spalvos spindintys klasikiniai aukštakulniai, dailučiai smailianosiai plokščiapadžiai, atviros kutais puoštos basutės – nuotakos tikrai turės iš ko pasirinkti. Plunksnos, Swarovski kristalai, nėriniai – „Jimmy Choo“ vestuvinių batelių dizaineriai dekorui panaudojo prabangiausias ir puošniausias medžiagas.

„Jimmy Choo“ nuotr.
„Jimmy Choo“ nuotr.

Šio britų prekės ženklo vestuvinės kolekcijos bateliai nėra „neįkandami“ – jų kaina svyruoja nuo 450 iki beveik 2000 eurų. 

Puošnių vardinių batelių dar mažoka? Norinčios ir galinčios tai sau leisti gali užsisakyti batelius, kurių pade įspausta monograma ar vestuvių data... 

„Jimmy Choo“ nuotr.
„Jimmy Choo“ nuotr.

Britų prekės ženklas taip pat turi pasiūlymų ir vestuvių šventės viešnioms – jaunųjų motinoms ar pamergėms – nuo puošnių batelių iki žėrinčia prabanga dvelkiančių mažyčių rankinukų ar delninių. 

„Jimmy Choo“ bateliai jokia naujiena ir Lietuvoje – meilę jiems nesyk yra deklaravusios stilistės Agnė Jagelavičiūtė ir Asta Valentaitė, o praėjusiais metais su Jogaila Morkūnu susituokusi Indrė Kavaliauskaitė pirmąją vestuvių dieną taip pat avėjo šio prekės ženklo batelius.

„Jimmy Choo“ nuotr.
„Jimmy Choo“ nuotr.
Elaima.lt

Temos:

Mada

Naujausi straipsniai