Jimas Carrey paliko daugiau arbatpinigių nei kainavo visi jo draugų kompanijos patiekalai

Jimas Carrey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-09 09:16
Holivudo žvaigždė Jimas Carrey paliko viename restorane 225 dolerius (198 eurus) arbatpinigių, itin maloniai nustebindamas padavėją.

Filmų „Bukas ir bukesnis“ aktorius kartu su draugais vakarieniavo Niujorko restorane „The Chester“ madingame Mitpakingo rajone, kur gardžiavosi vištiena su citrinomis, pagardintą bolivinių balandų sėklomis, užgerdamas „Pinot Noir“ raudonuoju vynu ir gazuotu vandeniu.

Patiekalai kainavo 151 dolerį (133 eurus), bet J.Carrey paliko itin dosnių arbatpinigių nustebusiai padavėjai, rašo dienraščio „The New York Post“ bulvarinių naujienų skiltis „Page Six“.

„Visi atrodė gerai nusiteikę“, – pasakojo vienas šaltinis.

J.Carrey, kuris taip pat buvo pastebėtas atsikūrusios roko grupės „Guns N' Roses“ koncerte Los Andžele praeitą savaitgalį, stengėsi grįžti prie įprasto gyvenimo po savo buvusios merginos Cathrionos White savižudybės pernai rugsėjį. Velionė savo atsisveikinimo laiške užsiminė apie apie kiek anksčiau įvykusį išsiskyrimą su aktoriumi.

Jimas ir Cathriona susipažino 2012 metais, kai persikėlė iš gimtosios Airijos į Los Andželą dirbti vizažiste. Jųdviejų romanas užsimezgė dveji metai po to, kai nutrūko J.Carrey ryšiai su manekene ir televizijos veikėja Jenny McCarthy.

J.Carry ir C.White draugystė nutrūko praėjus vos keliems mėnesiams, bet buvo paskelbta, kad jie atnaujino savo romaną pernai gegužę.

„Mano širdis keliauja pas jos šeimą ir draugus, taip pat pas kiekvieną, kas ją mylėjo ir rūpinosi, – J.Carrey rašė savo pranešime žurnalui „Extra!“ tuojau po C.White mirties. – Mus visus trenkė žaibas.“

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai