Jimas Carrey nutapė Donaldo Trumpo portretą – prezidentui jis tikrai nepatiks

Aktorius Jimas Carrey / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-01 18:42
Aktorius, komikas Jimas Carrey naujai atrastą dailininko talentą naudoja savo politinėms idėjoms išreikšti. Šią savaitę jis pristatė visuomenės teismui savo naujausią darbą – JAV prezidento Donaldo Trumpo portretą.

Paveikslo nuotrauką J.Carrey paskelbė savo tviterio paskyroje, kreipdamasis tiesiogiai į Smithsonian nacionalinę portretų galeriją.

Žinau, kad dar anksti, tačiau norėčiau pasiūlyti šį darbą paversti oficialiu mūsų 45-ojo Prezidento Donaldo J. Trumpo portretu. Paveikslo pavadinimas: „Tu rėki. Aš rėkiu. Ar mes kada nustosime rėkti?“ (orig. „You Scream. I Scream. Will We Ever Stop Screaming“), – teiravosi J.Carrey.

Tai toli gražu ne tradicinis prezidento, pasipuošusio klasikiniu kostiumu ir kaklaraiščiu, portretas. Komiko paveiksle jis vaizduojamas pusnuogis, rėkiantis priešais dvigubą ledų porciją. Žinant visus skandalus dėl nederamo D.Trumpo elgesio su moterimis, nuolatinio jo priekabiavimo, nėra nė menkiausios abejonės, jog du ledų kauburėliai su vyšnaitėmis simbolizuoja moters krūtinę.

J.Carrey satyros persmelktas portretas sulaukė didelio susidomėjimo. Tiesa, ne iš nacionalinės portretų galerijos, o iš internautu. Paveikslu pasidalijo daugiau nei 37 tūkst. žmonių, dar 122 tūkst. tviterio vartotojų paspaudė patinka.

Šią savaitę tai jau antras kartas, kai prezidento šeimai kliūva nuo J.Carrey. Kovo pradžioje buvo nuspręsta palengvinti medžioklės Afrikoje trofėjų, tokių kaip dramblių iltys ar liūtų kailiai, įsivežimą į JAV. Nuo šiol kiekvienas atvejis bus nagrinėjamas atskirai. Greičiausiai dėl to J.Carrey nupiešė vyriausius prezidento sūnus Donaldą jaunesnįjį ir Ericą persmeigtus dramblio iltimis – jie abu dideli medžioklės Afrikoje gerbėjai. J.Carrey savo piešinio plačiai nekomentavo, tik paliko grotažymę #teamelephant (liet. dramblio komanda).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai