Jimas Carrey jau šį mėnesį atidarys savo tapybos darbų parodą

Aktorius Jimas Carrey / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-15 18:45
Genialaus komiko Jimo Carrey dingimas iš didžiojo ekrano ilgai buvo didelė mįslė. Aktoriaus gerbėjai vis klausdavo, ką gi veikia jų numylėtinis?

Naujai atrastą dailininko talentą žinomas vyras naudoja savo politinėms idėjoms išreikšti. Jis aršiai kritikuoja JAV prezidentą Donaldą Trumpą bei Respublikonų partiją – visa tai atsispindi ir jo paveiksluose.

Savo darbais Jimas Carrey dalijasi „Twitter“ paskyroje, kurioje jo tapyba jau turi visą armiją gerbėjų. Paskyrą stebi daugiau nei 18 milijonų internautų iš viso pasaulio.

Aktorius Jimas Carrey, pasak „Los Angeles Times“, tikisi savo darbus pristatyti visuomenei jau šį mėnesį „Maccarone Gallery“.

Aktorius tapyti pradėjo prieš šešerius metus. Pasak jo, menas yra puikūs vaistai sudaužytai širdžiai. Pasinėręs į dailę Jimas Carrey įsirengė meno studiją, kurioje kuria paveikslus, priverčiančius išsižioti iš nuostabos.

Jimas Carrey savo darbus anksčiau pristatė trumpame dokumentiniame filme pavadinimu „I Needed Color“ (liet. „Man reikėjo spalvos“). Filmuko ašis – Jimo Carrey tapybos darbai. 

Jimo Carrey tapybos darbus pamatyti galite dokumentiniame filmuke „I Needed Color“:

Žmonės.lt