Jimas Carrey išklojo visą tiesą apie ikonas ir prabangius renginius: „Tai yra žemiausia, kur galima pulti“

jim-carrey-sounds-off-on-icons-and-more-at-nyfw-2017-e-live-from-the-red-carpet
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-11 13:36
Niujorke vykstančioje mados savaitėje galima išvysti daugybę įžymybių. Ant raudonojo kilimo „E!“ reporterei pavyko pakalbinti viešumoje ne taip dažnai matomą aktorių, o dabar ir tapytoją Jimą Carrey. Tiesa, trumpas interviu tikrai nepraėjo taip, kaip tikėjosi žurnalistas – Jimas atvirai šaipėsi tiek iš „Harper's BAZAAR“ renginio, tiek iš visos šiuolaikinės visuomenės bei teigė, kad žmonės – neegzistuoja.

Visų pirma, reporterei džiaugiantis, kad pirmą kartą per visas jos matytas mados savaites jai pavyko „pagauti“ žinomą aktorių, jis suko aplink ją ratus.

„Tai neturi jokios prasmės. Tiesiog norėjau surasti beprasmiškiausią renginį, į kurį galėčiau nueiti, ir prisijungti. Ir štai – aš čia... Tu privalai pripažinti – tai visiškai beprasmiška“, – žodžių į vatą nevyniojo žinomas vyras.

„Na, jie sako, kad švenčia ikonas. Ar tiki ikonomis?“ – klausė reproterė.

„Švenčia ikonas? Tai yra absoliučiai žemiausia įmanoma galimybė ir mintis, galinti ateiti į galvą. Ikonos... Tu tiki ikonomis? Aš netikiu asmenybėmis. Netikiu, kad tu egzistuoji, bet ore sklando nuostabus aromatas“, – tęsė aktorius.

„Netiki, kad kai kurios ikonos turi galią pakeiti dalykus, įkvėpti žmones? Juk tu vienas iš jų“, – stebėjosi moteris.

Tuomet aktorius žiūrovus ir nuostabos neslepiančią žurnalistę pamalonino ironišku sunkiai suprantamu žodžių kratiniu.

„Aš netikiu ikonomis. Netikiu asmenybėmis. Tikiu, kad taika slypi už asmenybės, už išradimų, danguje. <...> Tikiu, kad esame energijos laukas, šokantis tik sau... Man nerūpi“, – tęsė Jimas Carrey.

Toliau interviu aktorius ir toliau teigė, kad jo įsitikinimu – nei žmonės, nei aplinka neegzistuoja. „Tai – ne mūsų pasaulis. Mes nereikšmingi“ – teigė jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai