Jimas Carrey dalyvavo nusižudžiusios mylimosios Cathrionos White laidotuvėse – nešė jos karstą

Jimas Carrey / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-10 16:51
Šeštadienį Cappawhite miestelyje Airijoje atsisveikinta su garsaus aktoriaus Jimo Carrey (53) buvusia širdies drauge, visažiste Cathriona White (30), kuri prieš pusantros savaitės rasta nusižudžiusi, praneša Dailymail.com.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Merginos karstą iš laidojimo namų į bažnyčią nešė  ne tik artimieji, bet ir pats Jimas Carrey. Iš aktoriaus veido matyti, kad ši diena ir pareiga jam – skausminga ir kelianti didžiulį liūdesį.

Atsisveikinimo ceremonijoje dalyvavo ir Cathrionos mama Brigita. Nusižudžiusi mergina amžinojo poilsio atgulė savo gimtojo miestelio kapinėse, šalia tėvo Pato, kuris mirė 2012-aisiais.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

J.Carrey į Airiją atskrido privačiu lėktuvu, penktadienį. Atsisveikinimo ceremonijos metu dešimtys bičiulių ir artimųjų jaunos moters karstą lydėjo raudodami, o atsisveikinimo kalbose jai išsakyta daug komplimentų, minėta, kad ji iš gyvenimo išėjo gerokai per anksti.

Laidotuvėse J.Carrey bendravo su merginos artimaisiais, išreiškė užuojautą motinai ir seseriai, sunkiai tramdė ašaras.

„Esu šokiruotas ir giliai nuliūdęs dėl mano mielosios Cathrionos mirties, – buvo sakoma ir Jimo Carrey oficialiame pareiškime, išplatintame po merginos mirties. – Ji buvo tikrai švelni ir trapi airiška gėlelė, pernelyg jautri šiai žemei. Mano širdis yra su jos šeima ir draugais ir visais, kurie mylėjo ją ir kuriems ji rūpėjo. Mes visi tarsi nutrenkti žaibo.“

Žmonės.lt primena, kad Cathriona White nusižudė rugsėjo pabaigoje – 28 dieną ji rasta negyva nenurodytoje gyvenamoje vietoje Los Andžele.

Šaltiniai teisėsaugoje TMZ.com sakė, kad Cathriona White mirė perdozavusi vaistų.

Velionė paliko raštelį, kuriame užsimena apie įvykusias jos skyrybas su aktoriumi, sakė šaltinis tai pačiai svetainei.

Jimas Carrey ir Cathriona White trumpai susitikinėjo 2012 metais, o šių metų gegužę buvo vėl atnaujinę savo romantiškus santykius, tačiau išsiskyrė likus keletui dienų iki savižudybės.

Neatmetama versija, kad tragiškam žingsniui jautrią merginą pastūmėjo būtent iširę santykiai su garsiu aktoriumi.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai